Показати всі

«Голос» відмовився від посади віце-спікера

Політична партія “Голос” відмовляється від посади заступника голови Верховної Ради. Про це інформує “Українська правда”.

Так, це (відмова від посади заступника голови ВР) відповідає дійсності”, – сказав заступник глави партії “Голос” Ярослав Юрчишин.

За словами Юрчишина, посада віце-спікера “має переважно церемоніальні позиції, в цьому випадку нас не цікавить політична посада – нас цікавлять професійні посади”.

Він вважає, що політичні сили, “для яких політичне позиціонування важливіше, ніж професійне, можуть претендувати на посаду віце-спікера”.

Згодом інформацію підтвердили УП у прес-службі партії “Голос”.

Джерела УП у “Голосі” повідомляли ще 9 серпня про те, що у партії відмовляються від позиції віце-спікера Ради.

9 серпня партія “Голос” повідомляла, що під час засідання підготовчої групи пропонуватиме своїх депутатів на керівні посади в деяких комітетах, однак, за підсумками засідання, голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що партія не буде поступатися, бо має своїх достойних кандидатів.

З 9 серпня “Голос” не повідомив жодного прізвища претендентів на посади глав комітетів чи віце-спікера, однак 19 серпня нардепи провели “стратегічну сесіющодо розбудови партії” в лісі.

За словами нардепа партії “ЄС” Артура Герасимова, 19 серпня всі фракції повідомили імена своїх делегатів у склади комітетів. Щодо посад  меншості у Раді, офіційно не говорилось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *