«Гроші в притулок, а не на Анталію»: під Луцькрадою мітинг

Показати всі

«Гроші в притулок, а не на Анталію»: під Луцькрадою мітинг

У ці хвилини під стінами Луцької міської ради зоозахисники та громадські активісти влаштували мітинг проти керівництва луцького притулку для тварин КП «Ласка». Які вимоги висувають мітингувальники і, як на це відреагувала влада міста, – дізнавалась «Волинська правда».

Волонтери та небайдужі лучани вимагають у влади «відкрити очі» на численні порушення, які, на їх думку, здійснюються систематично на КП «Ласка» і, зокрема, його директором Даною Новарчук. Люди просять оприлюднити фінансові звіти підприємства, суми благодійних внесків і їх використання.

Волонтерка Катерина Собуцька переконує, що: «Тварин, відловлених «Ласкою» утримують в жахливих умовах, на підприємстві все інфіковане, суцільна антисанітарія. Крім того, ніяких перевірок тут не проводять відповідні служби».

Головна ж вимога – змінити керівництво притулку. А Дану Новарчук притягнути до відповідальності за порушення законодавства України. Оскільки раніше, повідомлялось, що Новарчук за бюджетні кошти відпочивала у Туреччині.

До протестувальників вийшов заступник міського голови Костянтин Петрочук , який зауважив, що днями відбудеться «круглий стіл» щодо проблем з КП «Ласка».

Втім, активісти зауважили, що поки влада організує зустріч, невідомо скільки тварин помре у притулку.

Тож, представник мерії запросив ініціативну групу від мітингувальників за стіл переговорів, для того, аби вони вже вислали свої вимоги на папір. Поки частина зоозахисників пішла на переговори з владою, інша – залишилася під стінами.


1 Comment

  1. Avatar лучанин сказав:

    Гуманние усыпить этих несчастных животныхю