Головний «аграрій» України розповів волинянам, як не дати вкрасти землю

Показати всі

Головний «аграрій» України розповів волинянам, як не дати вкрасти землю

Волинські селяни, активісти та фермери зустрілися з лідером Аграрної партії України Віталієм Скоциком. Під час зустрічі обговорювалося питання земельної реформи та імовірний продаж землі. Захід відбувся 24 квітня в Торчині, – інформує «Волинська правда».

Незважаючи, на несприятливі погодні умови до селищного Будинку культури зійшлося декілька сотень волинян. «Нетутешні» добиралися до місця зустрічі на автівках та автобусах. Цікаво, що в залі зібралися краяни різного віку та професійної приналежності.

Дорогою до Будинку культури Віталій Скоцик зустрів чимало знайомих, привітавшись з тими за руку та тепло обійнявшись, економіст попрямував до залу. «Христос Воскрес», – по-православному привітався аграрій та зайняв своє місце у президії.

Розпочалося дійство з приємностей: столичний гість привітав квітами однопартійців, які напередодні святкували день народження.

Після цього слово взяв голова обласного осередку Аграрної партії Волині Ігор Волошенюк, якому присутні довірили модерувати дійство.  Він зазначив, що з ініціативи Аграрної партії України під гаслом «Не дамо вкрасти землю» розпочато збір підписів проти  передчасного відкриття ринку землі. Ігор Волошенюк зауважив, що політична сила поставила собі за мету зібрати 3 мільйони анкет з підтримкою цієї позиції. «Питання найбільш болюче – питання продажу землі. Зараз продаж землі не на часі», – резюмував аграрій.

«Естефету промов» від нього перейняв  голова Горохівської районної ради Тарас Щерблюк. «Подейкують, що в кожному районі Волинської області буде продаватися по 400 гектарів землі. Ми розуміємо, що ніхто з нас її не купить. Ми будемо разом з вами відстоювати те, щоб цей дерибан не відбувався», – запевнив горохівчанин.

Тарас Щерблюк звернув увагу голови партії і на інші не менш важливі позиції. Зокрема,  на питання абонентської плати за газ та дотації для сільськогосподарських виробників.

Емоційним був виступ голови фракції Аграрної партії в Любешівській райраді Марії Чикиди, яка запевнила присутніх, що питання продажу землі не на часі. Присутні підтримали слова жінки оплесками. «Можливо, продаж землі і потрібний, але не зараз. Він має бути цивілізований, в якомусь правовому руслі і лише тоді доходити до цього питання. Зараз наші землі поскуповують за безцінь і наші люди залишаться без нічого», – обурилася Марія Чикида.

Вислухавши колег та активістів слово взяв Віталій Скоцик. Голова Аграрної партії України закликав присутніх до єдності в боротьбі за українську землю. «Я щиро вірю, що ми побудуємо ту країну, про яку ми всі мріємо. Але в цій боротьбі ключове завдання – земля.  Давайте збережемо українську землю. Давайте пройдемося серед людей і зберемо ці підписи. Принесемо їх до Верховної Ради і Конституційного суду. Погукаємо на весь світ, що ми нація. Ми великий український народ. Ми не тільки на революції можемо виходити, а можемо ще робити реально велику справу», – заявив він

Висловив свою думку очільник партії  і стосовно виборів. На переконання Віталія Скоцика, кандидатами до Верховної Ради по мажоритарних округах повинні бути люди, які там проживають, аби виборці в разі чого знали з кому потрібно «виписати наганяй».

Такими кандидатами можуть стати люди люди різних професій. «За сімнадцять чи двадцять тисяч зарплати вчитель буде прекрасно робити законопроекти по освіті. Знаючи прекрасно, що треба робити. Точно так само працюватиме лікар районної лікарні», – розповів Скоцик

До слова, 30 квітня на Волині відбудуться вибори в 6 громадах, де за місця у представницьких органах влади боротимуть кандидати і від Аграрної партії. Амбітні плани у представників політичної сили і на всеукраїнському рівні: з часом аграрії планують отримати від українців підтримку у 30 %.

«Ми маємо абсолютно рівну підтримку по всій території України. Нас підтримують люди, що ходять до різної церкви, говорять різними мовами. Люди, які працюють на землі – скрізь однакові. Що на Волині, що на Донбасі. Вони люблять свою землю, свою родину. Всіх тих людей, з якими живуть і працюють», – розповів Віталій Скоцик.

Під час заходу присутні заповнили анкети. Цим жестом волиняни долучилися до представників інших регіонів України і висловилися проти продажу землі. Волиняни згодилися передати анкети волинським нардепам, аби перевірити, чи підтримують вони людей, які їм довірили мандати.

Присутніх на дійстві очікував сюрприз: патріотичних пісень для них заспівала Заслужений артист України Ярослава Руденко. Віталій Скоцик тим часом ставив автографи на книзі власного авторства «Як нам жити у епоху змін».

Після офіційної частини зустрічі до Віталія Скоцика ще довго підходили люди.

 

4 Comments

 1. ай молдці їм не вигідно щоб земля продавалась, чекають щоб всі власники земельних паїв повмирали , а поки що можна за безцінь брати цю землю та доїти її для себе. «Не дамо вкрасти землю» розпочато збір підписів проти передчасного відкриття ринку землі . Робіть нормальні закони і дайте людям самим вирішити що їм робити з своєю землею.

  Хто зараз обробляэ великы території полів, не ці жирні борови що так піклуються за людей? Бояться що тоді за це користування треба буде платити реальні гроші, а не організовувати партії щоб грабувати селян.

 2. Avatar Віктор сказав:

  За такими, як нинішній лідер Аграрної партії, – майбутнє. Вони не дадуть вкрасти не тільки землю, але й Україну загалом.

  • що вкрасти? Чому у сусідній Польщі молоко, м’ясо дешевше, може тому що є власник землі і держава допомагає, а не злодії які з села зробили для себе рабів. Дайте селянам стати власниками землі, а не цим партіям та їх хитрим вождям.

 3. Avatar Леся сказав:

  За 25 років незалежності України всю землю вже давно вкрали.