Голівуд відпочиває: студенти зняли бомбезне відео про Світязь

Показати всі

Голівуд відпочиває: студенти зняли бомбезне відео про Світязь

Вчорашні студенти Лесиного вишу зняли круте відео про свій відпочинок на Світязі після закінчення навчання.

“Після закінчення навчання і отриманння ступеня бакалаврів, група студентів вирішила це відсвяткувати. Вони відправились на найбільше в Україні озеро – Світязь. Їхній відпочинок був насичений та все ж чогось їм не вистачало. А саме на Світязі в центрі озера є острів, про який ходить чимало легенд. Там колись був будинок космонавтів, як кажуть офіційні джерела -“Для відпочинку”. Та місцеві жителі знають, що не відпочинок їх основна мета.Розвалини того будинку ще й зараз можна побачити. Вважається, що острів знаходиться в аномальній зоні і за певних обставин , може відкривати портал в потайбіччя. Так сталось і у випадку з нашими героями. “, – про це йдеться під дописом в YouTube.

“Через брак гострих відчуттів, вони взяли човен і попливли на острів. Десь на середині шляху ясна погода змінилась грозовим небом , хвилі більшали, човен кидало збоку в бік. Все ж до початку грози вони встигли допливти. Та не грози їм потрібно було боятись, бо на острові вони були вже не одні.
Якась невідома сила почала забирати їх, для того аби вижити
їм потрібно було дочекатись ранку. Адже з настанням світанку нечисть втрачала свою силу і портал закривався. Вважається, що саме блискавки які влучали в озеро під час грози і відкрили його.
Та чи вдалось студентам пережити ніч?” – пише автор відео.

Comments are closed.