Голів ОСББ відтепер регулярно викликатимуть у Луцьку мерію 

Показати всі

Голів ОСББ відтепер регулярно викликатимуть у Луцьку мерію 

Сьогодні, 14 червня, відбулася перша робоча зустріч керівництва Луцької мерії із головами ОСББ з актуальних питань. Про це повідомляє «Волинська правда».

Згідно слів представників міської влади, такі зустрічі відтепер будуть проводитися регулярно, і під час них обговорюватимуться актуальні для мешканців багатоквартирок питання та ухвалюватимуться спільні рішення. Зокрема, вже зараз Луцька міська рада збільшила на 5,5 мільйонів гривень фінансування «Програми я 70/30%», яка передбачає реалізацію різноманітних проектів з благоустрою, енергозбереження, тощо. За умов, що з міського бюджету виділятимуться 70% потрібних коштів, а решту дофінансовують ОСББ. Також на цій сесії Луцькради розглядатиметься питання збільшення на 680 гривень фінансування програми відшкодування відсоткових ставок для ОСББ.

До слова, якщо у Луцьку, де кількість населення складає приблизно 220 тисяч, кількість ОСББ становить 350, то у такому мегаполісі як Київ на разі існує більше тисячі ОСББ.

Під час цієї першої робочої зустрічі керівництва Луцької мерії із головами ОСББ з актуальних питань голів ОСББ навчали як правильно реєстурвати осіб, які проживають у неприватизованих квартирах, та допомогти їм у справі приватизації житла.

Comments are closed.