Фільм «Припутні»: у Луцьку презентували «реальне» кіно про «дрібних людей» (ФОТО)

Показати всі

Фільм «Припутні»: у Луцьку презентували «реальне» кіно про «дрібних людей» (ФОТО)

Вчора, 22 вересня, у розважальному центрі Луцька відбулася прес-конференція з основним акторським складом кінострічки «Припутні» та допрем’єрний показ фільму.

У Луцьку презентували перший повнометражний фільм в історії українського кінематографу, де майже всі актори розмовляють суржиком. Режисер Аркадій Непиталюк та продюсери стрічки Юрій Мінзянов та Влад Ряшин хотіли цим дати глядачеві повністю поринути у культурну атмосферу маленького села.

На прес-конференцію до обласного центру Волині завітав основний акторський склад стрічки: Дмитро Хом’як, який зіграв таксиста Юрка та Ніна Набока, яка у фільмі перевтілилась у бабу Зіну.

«Припутні» — українська стрічка про долю жінки в Україні. Дія картини відбувається в полишеному мешканцями селі Припутні, що на Чернігівщині, протягом однієї доби, яка кардинально змінює життя усіх героїв.

Акторка Ніна Набока зазначила, що «мораль фільму – посміятися над собою і зробити висновки. Ми сильна нація – українці – ми можемо над недоліком посміятись».

Дмитро Хом’як розповів, що творці фільму «хотіли показати історію про дрібних людей. Мета режисера фільму – показати реальне життя та  те, як щоденні ситуації можуть кардинально змінити долю».

Наостанок, акторка розповідаючи про різноманіття діалектів українців заявила: «І до Полісся дійдемо!»

Слід зазначити, що у фільмі використовується ненормативна лексика, тому на стрічку є вікове обмеження – 16+.

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.