Дощі з грозами, градом і шквалами: чого чекати від погоди протягом тижня

Показати всі

Дощі з грозами, градом і шквалами: чого чекати від погоди протягом тижня

В Україні розпочалася зміна повітряних мас. Вона принесе з собою зниження температури повітря по всій країні. А також дощі, подекуди зливи із градом і шквалами вітру до 15-20 м/с. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко, – передає “Газета”.

“Синоптична ситуація очікується з коливаннями, стрибками атмосферного тиску та термічного режиму. Із, відповідно, можливими мігренями та судинними загостреннями. Дуже, дуже уважно до себе на цьому тижні”, – радить синоптик.

25 червня максимальна температура повітря найвищою ще залишатиметься на Півдні та Сході України, +30+34 градуси. У більшості областей очікується +27+32 градуси, в Карпатах +20+25 градусів.

Уночі буде +16+20 градусів, у південній частині, на Сході та в більшості центральних областей +19+24 градуси, на Заході +13+18 градусів.

Дощі з грозами у вівторок найбільш можливі у південній частині України. Причому, локально вони можуть миттєво перетворюватися у сильну зливу із градом та шквалом.

Більшість території України належатиме зоні впливу антициклону – буде сухо та сонячно.

У Києві також без опадів. Температура вдень +27+29 градусів, вночі до +19.

“Спека ще хапатиметься руками й ногами за таку ласу територію. як Україна, спробує у четвер, 27-го червня, знову впертися на трон, знову короткочасно попече, але ніщо вже їй не допоможе глобально”, – каже синоптик.

Додає, що 28, 29, 30 червня в Україну просто увірветься справжня прохолода. За попередніми прогнозами, температура повітря впаде спочатку до +20+27 градусів, а потім до +18+23 градусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *