До Луцька прибули православні прочани з чотирьох країн – учасники Міжнародного Хресного ходу (ФОТО)

Показати всі

До Луцька прибули православні прочани з чотирьох країн – учасники Міжнародного Хресного ходу (ФОТО)

У неділю, 30 серпня, до Луцька прибули близько кілька сотень  вірян – учасників Міжнародного хресного ходу, який прямує до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Участь у цьому Хресному ході беруть православні паломники з Польщі, Білорусі, України та Грузії.  Шлях процесії розпочався у Польщі, згодом вона пройшла теренами Білорусі, та прибула до Волинської області України.  Кожна з православних округ, якими проходять учасники ходи, переймає естафету забезпечення харчуванням і нічлігом цих людей. Як і щороку, паломників супроводжує декілька священиків. Упродовж шляху, який долають прочани у межах Волинської області (Володимир-Волинська і Волинська єпархії УПЦ – ред..) до процесії приєднуються і місцеві православні вірні.

На подвір’ї Свято-Покровського кафедрального храму відбувся Молебень до Божої Матері, який очолив єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Владика побажав їм Божого благословення і гарного шляху до найбільшої святині історичної Волині – Свято-Успенської Почаївської Лаври.

«Ми із вами неодноразово звертаємося до Божої Матері, благаючи про Її покровительство І цей Хресний хід приурочений до свята а честь ікони Божої Матері Почаївської. І лише один Бог і Пресвята Богородиця знають про те, якими є ваші благання і молитви. І ми бажаємо вам, щоби ця зупинка, яку в нині робите стала для вас «тихим пристанищем», яке надасть вам сил і далі звершувати цей подвиг», – сказав владика Нафанаїл.

«Я вже один разу бував у Свято-Успенскій Почаївській Лаврі, і ось вирішив піти до цієї святині пішки. Радість духовна, звісно, велика, особливо також хочеться піднести молитву за мир в Україні, бо серце болить за вашу країну», – сказав, у коментарі «ВП» учасник Хресного ходу Георгій з Грузії. Сам він до процесії приєднався ще у Білорусії.

За попередніми розрахунками, до Лаври прочани повинні дістатися 4 серпня, напередодні свята Почаївської ікони Божої Матері.

1 Comment

  1. Avatar волинянин сказав:

    5 та колона ФСБ що збирає гроші на патрони щоб вбивати українців при мовазній підтримці холів