День виборів: дамо зелене світло зеленій команді!

Показати всі

День виборів: дамо зелене світло зеленій команді!

 

Україна переживає період надзвичайно сильної політичної турбулентності. Всі попередні вибори – це вибір між Сходом і Заходом, між Росією і Євроатлантичним вектором, а частіше це була ілюзія вибору між представниками одного і того ж політичного клану, просто в різних партійних проектах. Нині ж вперше ми отримали шанс докорінно змінити правлячу еліту в Україні, обравши серед нафталіну дійсно якісно нових політиків, які проявили себе в інших галузях діяльності і зрозуміли, що настав час брати відповідальність за долю України у свої руки.

БІЙ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Блискуча перемога Володимира Зеленського, якої ніяк не очікувала стара еліта, це ще не кінець його боротьби, а лише початок. Одна розумна людина колись сказала: спочатку тебе не помічають, потім насміхаються з тебе, а в кінці ти перемагаєш. Це і сталося з Володимиром Зеленським, якого опоненти протягом всієї кампанії намагалися виставити посміховиськом і недолугим чоловіком. Нічого з того не вийшло, народ України визначився з президентом майже в єдиному пориві.

Інформаційна атака на нашого президента на старті його виборчої кампанії – то ще квіточки у порівнянні з тим, які «бомби» йому буде готувати стара гвардія протягом наступних років каденції, яка розуміє, що це її останній бій. Тому сьогодні, у парламентській кампанії, є загроза втратити ту перемогу, яку всі ми отримали у квітні. Вороги України гуртуються у блоки і платформи, збираючи по крупинці голоси невдоволених тим, що сталося. А політичні сили, на які б міг опертися президент у парламенті, розрізнені, воюють між собою за електорат, відтягуючи голоси один в одного, ризикуючи взагалі не потрапити у парламент.

КРАЩЕ ВЗАГАЛІ БЕЗ СОЮЗНИКІВ, АНІЖ З ТАКИМИ

Взяти до прикладу найближчого союзника «ЗеКоманди» – партію «Голос» Святослава Вакарчука. Це перша партія, з якою висловив готовність об’єднуватися у коаліцію Дмитро Разумков менше місяця тому. За кілька перших тижнів після створення «Голос» розігнався із 0,6% до 6% рейтингу, а потім став так же швидко втрачати, і на прес-конференції у Луцьку Дмитро Разумков вже висловив сумнів, що «Голос» потрапить у парламент. Можливо, падіння рейтингів партії Вакарчука обумовлене тим, що до неї долучилися дійсно нові люди, які щирі патріоти і в дійсності хочуть позитивних змін у країні. Але повна відсутність досвіду у розвитку політичної партії грає злий жарт, і рейтинги безумовно перспективної команди наразі сповзають до низу.

Пропонує себе «ЗеКоманді» у якості прем’єр-міністра і Володимир Гройсман, який нині в повній опозиції до власних ідей та дій, що проводилися ним в Уряді. Мабуть, він і зовсім тримає український народ за «лохів», якщо вважає, що люди повірять у «поганого Петра», який не дозволяв чесно працювати «хорошому Вові». Між іншим, що Петро, що Володимир – обоє ризикують не потрапити до парламенту.

Розглядається варіант Юлії Тимошенко. Вона має стабільні рейтинги ось уже 20 років, які гарантують їх прохід у Раду. Але всі «подвиги» Юлії Володимирівни за цю цілу політичну епоху, годі і пригадувати. Починаючи від «розпилювання» українського бюджету із Павлом Лазаренком у 90-их, закінчуючи підписанням кабальних газових угод з Володимиром Путіним. Не згадую вже про такі дрібниці, як махінації з «Таміфлю» і організація штучної епідемії грипу. Ця хитра політична лиса сьогодні голосом соловейка співає нам про любов до Батьківщини, та як колись жартував про неї «Квартал-95»: «Я за «Батьківщину» родіну продам!». Продасть, і оком не моргне! І перше, що зробить – поверне «Приватбанк» своєму «дружбану», поставивши Україну під загрозу дефолту. Нагадаємо, економічна і фінансова політика – це компетенція саме Уряду, а не президента, тому ця панянка у кріслі прем’єр-міністра може істотно підставити Володимира Зеленського, як свого часу не раз підставила Віктора Ющенка.

Ще одним ймовірним претендентом на пост глави Уряду називають людину з оточення Арсена Авакова. Він не йде на парламентські вибори особисто, втім висуває багатьох мажоритарників, які, у разі перемоги, увійдуть у коаліцію із «ЗеКомандою». Арсен Аваков розраховує на те, що «Слуга народу» не набере понад 50% голосів і буде змушений шукати союзників для формування коаліції. Своїх мажоритарників для цього і пропонуватиме «сірий кардинал», забронювавши за собою місце міністра МВС та вплив на підконтрольного йому прем’єр-міністра.

Ходять чутки і про інших потенційних кандидатів на пост глави Уряду, називають навіть Ігоря Палицю. Але все це на рівні пліток і припущень. Основні кандидати на цей пост визначені і, як бачимо, особливо обирати немає з кого.

ПОСЛІДОВНІСТЬ – ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОСТІ

Команда президента може опинитися у ситуації, коли доведеться йти на компроміси із політичними опонентами, а це значить – десь відмовлятися від своїх принципів і передвиборних обіцянок, а це означає – накликати на себе «зраду». Тому аби не розчаруватися у ейфорії президентських виборів, аби послідовно завершити початий демонтаж старої системи і вивести Україну на рівень стабільного розвитку, необхідно дати команді президента всі необхідні механізми – парламентську більшість і керований Уряд, який не буде саботувати антикорупційні та інші ініціативи команди нашого гаранта.

Розуміючи всю серйозність ситуації, яка складається в нашій країні, виходячи із загрози реваншизму старої системи, усвідомлюючи і відстоюючи прагнення українського народу до побудови і розвитку сучасної, демократичної, цифрової, успішної, мирної України, наша редакція прийняла колегіальне рішення – підтримати політичну партію «Слугу народу» на парламентських виборах 21 липня. Закликаємо всіх патріотів України допомогти нашому, народному президенту раз і назавжди зламати хребет корупції, «рішалову», відкатам, підкилимним «договорнякам» і телефонному праву. Зламати це можна тільки разом, тільки єдиною командою, яка зайде на всі щаблі влади по всій Україні та підтримає всі ініціативи Президента України Володимира Зеленського, зелене світло яким дали 73% наших співгромядан.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *