Cьогодні вітають найвпливовішу людину світу

Показати всі

Cьогодні вітають найвпливовішу людину світу

Сьогодні свій 71-й день народження святкує один із найвпливовіших та найскандальніших чоловіків світу – 45-й Президент США Дональд Трамп. Це буде перший день народження, який політик проведе у Білому домі. Організацією святкування займається перша леді країни Меланія. Про це дізнався  «Сніданок з 1+1». Повідомляє «Волинська правда».

Свої дні народження Дональд Трамп зазвичай святкує у колі родини та з найближчими друзями. Цього разу винятку теж не буде. А от розрізати іменинний торт Трамп вперше буде під дахом Білого дому. Дружина Меланія вже зробила Трампу один подарунок. Вона разом з 11-річним сином Бероном нарешті переїхала у Вашингтон, поближче до чоловіка.

А ось чим буде радувати на святковій вечірці, поки не відомо. Проте ще минулого тижня Меланія розіслала листи усім  «вірним друзям» Президента США з проханням допомогти зробити цей день дійсно незабутнім. Щоб так сталося, першій леді і кухарям Білого дому доведеться дуже постаратися, адже попередні святкові вечірки Трампа поставили високу планку.

Як пише «WashingtonPos»t, наприклад, свій 42-й день народження Дональд Трамп святкував із космічним кораблем, світловим шоу та чарівниками. На 50-річчя він отримав шоколадний торт прикрашений фігурками усіх його хмарочосів, а ту вечірку відвідали 400 гостей. А 2005 року він задмухував свічки на майже 5-метровому торті у казино в Атлантик-сіті в товаристві Памели Андерсон.

Comments are closed.