Чуттєво та з благодійною метою: у Луцьку відбулася вистава «Оскар і рожева пані» з Ірмою Вітовською (ФОТО)

Показати всі

Чуттєво та з благодійною метою: у Луцьку відбулася вистава «Оскар і рожева пані» з Ірмою Вітовською (ФОТО)

До Луцька із спектаклем «Оскар і рожева пані» завітали артисти-гастролери на чолі з відомою українською акторкою Ірмою Вітовською. Благодійна вистава відбулася у вівторок, 5 червня, у драмтеатрі Луцька.

На дійство завітали вкохані у театральне мистецтво волиняни у вечірню пору вівторка. На виставу, чи то на народну улюбленицю Ірму Вітовську, прийшли подивитись глядачі різного «калібру».

Вистава про десятирічного хлопчика Оскара, невиліковно хворого на рак. Він відчуває, що хіміотерапія не принесла полегшення і йому залишилося жити не довго. Хлопчик відчуває себе покинутим батьками. На противагу до батьків з ним розмовляє у лікарні рожева пані, яка називає себе Ружею, про життя і смерть.

Щоби прийняти жахливу правду вона спонукає Оскара викласти свої думки у вигляді листів до Бога. Крім того він має собі уявити, що кожен прожитий день є десятиріччям. Хоча Оскару важко повірити в Бога, він йде на цей експеримент і таким чином проживає все своє життя. У 12-и листах до Бога він розповідає про свою юність, перше кохання, подружнє життя, кризу середнього віку, старість і підготування до смерті.

У «спадок» рожева пані отримала від хлопчика рюкзак з його речами та скуйовдженого ведмедика, якого їй віддали батьки Оскара. На завершення вистави на слайдах глядачам показали фото дітей з онкодиспансерів. Зал не стримував сліз та оплесків.

Опісля вистави Ірма Вітовська повідомила, що виставу організовано спільно із БФ «СТОПРАК» і зібрані на дійстві кошти підуть на лікування діток, хворих на рак.

«Довго збиралися до вас. Нас чекають, як і в кожному місті. Ми раді, що ми у Луцьку», – зазначила артистка.

Зал не втихав від оплесків після закінчення вистави, обдаровуючи артистів оваціями зі сльозали на щоках.

Comments are closed.