Через спеку на Волині обмежили рух великовагового транспорту

Показати всі

Через спеку на Волині обмежили рух великовагового транспорту

На Волині через спекотну погоду на дорогах діє обмеження руху для великовагових транспортних засобів. Про це повідомляє служба автомобільних доріг у волинській області.

За інформацією Волинського центру з гідрометеорології протягом двох останніх днів в області спостерігається перехід температури повітря вище позначки +28ºС. Така ж спекотна погода утримуватиметься найближчими днями. Рекомендуємо водіям і перевізникам враховувати цю інформацію при плануванні великовагових перевезень, адже на території Волині, як і в цілому по Україні, діє сезонне обмеження руху автомобільними дорогами загального користування державного значення автотранспортних засобів масою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т. На Волині таке обмеження встановлено з 1100 до 2300  години (в інших областях цей час може різнитися).

Перечекати спекотну пору доби можна в місцях тимчасової стоянки транспортних засобів на майданчиках в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу (детальніше на сайті Служби автомобільних доріг у Волинській області).

В області діють пункти габаритно-вагового контролю транспортних засобів, тож на порушників накладатимуться штрафні санкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *