Бореться з останньою стадією раку: Анастасія Заворотнюк розповіла деталі лікування

Показати всі

Бореться з останньою стадією раку: Анастасія Заворотнюк розповіла деталі лікування

Страшний діагноз “злоякісне новоутворення головного мозку” російський актрисі Анастасії Заворотнюк вперше поставили в Німеччині у квітні 2019-го. У німецькій клініці лікарі були вимушені зробити зірці трепанацію черепу, щоб дістатись пухлини, пише “Газета”.

25 червня Заворотнюк повернулась у Росію. Валентина Борисівна, матір Анастасії, допомогла доньці дістатись котеджу в Крекшино.

Пізніше актрисі стало зле, піднявся тиск і з’явилися сильний головний біль. Рідні викликали медиків.

“Анастасія була притомною, мило спілкувалася, хоча зустріла лікарів у ліжку. Зовнішній вигляд Заворотнюк змінився – німецькі лікарі робили трепанацію, половина голови була розкрита, виднілися шви. І погладшала вона, як і Жанна Фріске, це було видно вже тоді”, – поділилось ЗМІ.

Заворотнюк сама почала розповідати про діагноз, показувати медичну карту німецькою мовою.

Лікарі вкололи Анастасії трамадол, після чого біль у зірки зник і тиск знизився. Підвищений тиск обумовлений тим, що Заворотнюк робили ін’єкції гормонів від пухлини. При наданні медичної допомоги була присутня матір і старша донька, яка тримала зв’язок по телефону з чоловіком Анастасії, Петром Чернишовим, – той ставив питання лікарям. Медики залишили будинок після того, як її самопочуття покращилося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *