«Батьківщина» відкликала свого кандидата на посаду віце-спікера

Показати всі

«Батьківщина» відкликала свого кандидата на посаду віце-спікера

ВО “Батьківщина” відкликала кандидатуру Кондратюк Олени з розгляду на посаду заступника голови Верховної Ради нового скликання. Про це заявив нардеп від “Батьківщини” Андрій Кожем’якін на засіданні підготовчої депутатської групи 23 серпня. – пише “Українська правда”.

“Вчора наша політсила, яка знаходиться дефакто в опозиції,  заявила, що ми подаємо кандидатуру на посаду віце-спікера. Після консультацій з нашими колегами, ми прийняли рішення відкликати цю кандидатуру”, – сказав Кожем’якін.

Пряма мова голови “Слуги народу” Дмитра Разумкова: Дійсно, надійшов лист від політпартії “Батьківщина”. Дану кандидатуру, а саме Кондратюк Олени ми знімаємо з розгляду на посаду заступника голови Верховної Ради IX скликання”.

У партії “Слуга народу”, яка у Верховній Раді 9 скликання сформує найбільшу фракцію (254 мандати), заявляли про готовність віддати опозиції три посади. Серед яких посада віце-спікера.

Партія “Голос” від посади відмовилася.

22 серпня стало відомо, що “Батьківщина” висунула члена своєї фракції на посаду віце-спікера ВР, але не повідомила про кого саме йдеться.

Того ж дня нардеп партії ОПЗЖ Нестор Шуфрич заявив, що “Слуга народу” пропонувала “Опозиційній платформі – За життя” цю посаду. Він заявив, що партія надіслала окрему пропозицію на посаду віце-спікера, але конкретної кандидатури наразі ще немає.

Також на посаду зазіхає “Європейська солідарність”, але нардепка “ЄС” Іванна Климпуш-Цинцадзе запевнила, що партія ще не подавала своєї кандидатури, бо претендує на керівництво різних комітетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *