Аргентинець розповість лучанам, як добрався до України автостопом

Показати всі

Аргентинець розповість лучанам, як добрався до України автостопом

Книгарня «Є» запрошує поспілкуватися з поетом і мандрівником з Аргентини Себастіяном Ешнеліком на черговій зустрічі в рамках проекту «Мандри». Захід відбудеться 27 серпня. Початок о 18:30. Перекладає з англійської Марія Марченкова.

За півтора року мандрів Себастіян автостопом і яхтостопом об’їхав півсвіту, відвідав сотні міст, пізнав десятки різних культур і написав багато подорожніх історій. Що керувало ним? Як наважився на шалену затію? Що найважливіше у подорожі? Як мандрувати економно? Про це і багато іншого аргентинський поет розкаже у книгарні «Є». Його спонтанна мандрівка почалася в Ушуайя, найпівнічнішому місті у світі. Через рік він доїхав до найпівденнішої точки планети і зустрівся з полярним сяйвом. Та подорож триває, бо світ, як виявилося, неозорий.

В Україні письменник за два роки мандрів уже вдруге. Наша вулична музика, легкий автостоп, відкриті люди і бюрократичні клопоти — нагадують йому про домівку в Латинській Америці. Незважаючи на кордони культурні, державні та мовний бар’єр Себастіян почувається тут своїм.

Адреса Книгарні «Є»:

м. Луцьк

вул. Лесі Українки, 30.

Тел.: (0332) 724376.

Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *