Андрій Садовий: «Самопоміч» іде на вибори

Показати всі

Андрій Садовий: «Самопоміч» іде на вибори

Лідер партії «Самопоміч», міський голова  Львова Андрій Садовий заявляє, що його політсила братиме участь в майбутніх президентських і парламентських виборах. Про це він сказав журналістам 14 вересня у кулуарах зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Андрій Садовий зазначив: «Самопоміч» буде брати участь у виборах і президентських, і парламентських. «Самопоміч» сильна, як ніколи, активно розвиваємо наші партійні структури».

У той же час,  політик сказав,  що з кандидатом у Президенти партія визначиться пізніше, оскільки «не кожен готовий сідати на електричний стілець. Як кожна європейська партія ми повинні мати кілька кандидатів і на Президента, і Прем’єра. Ми шукаємо прекрасних кандидатів на міністрів від «Самопомочі».

За словами Садового, якби свого часу Президент України погодився з пропозицією «Самопомочі» і підтримав би призначення Генеральним прокурором Оксану Сироїд, «ми мали б кардинально іншу ситуацію в країні».

На питання про відповідь лідеру партії  «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку на його пропозицію щодо об’єднання, Садовий сказав:  «Він мені ці пропозиції робить останній рік… Без коментарів».

«Волинська  правда» нагадує: ексклюзивне інтерв’ю з Андрієм Садовим  наше видання опублікує наступного тижня.   

 

4 Comments

 1. Avatar Ігор сказав:

  ФАЙНО! Ще тільки 14 вересня, а 15-го вже сказав….

 2. Avatar Ірина сказав:

  Звичайно можна йти але нехай кожен президент доведе нажите своє майно з яким вступає на президента. (ДЕКЛАРАЦІЯ) і щоб кожного перевірив уповноважений орган.
  Особливо Садовий на Польщі так би не піднявся в той час.
  „Суботня пошта” знайшла, куди ділися майнові сертифікати більш як 200 тис. вкладників „Галицьких інвестицій”. Пам’ятаєте!!!!
  Які фінансові джерела дозволили самовисуванцю-кандидату на посаду голови міста Львова Андрію Садовому створити та роками фінансувати такі медіальні проекти, як радіо «Люкс», ТРК «Люкс», газету «Поступ» і т.д.
  Тоді всі думали йти їм на президенти чи тихенько сидіти.
  Бажаючих було мало. Особливо з олігархіф.

 3. Avatar Андрій сказав:

  Самопоміч іде в дупу!!!! Садовий засрав Львів та та обікрав лвів`ян, тепер хоче це саме зробити з Україною!!!!!!!!!!!11