39 відсотків українців не хочуть захищати свою державу

Показати всі

39 відсотків українців не хочуть захищати свою державу

Згідно з опитуванням, проведеним соціологічною  групою «Рейтинг»,  52% респондентів готові захищати Україну зі зброєю в руках. Одначе 39% зазначили, що не візьмуть зброю до рук, щоб захистити свою державу.  Про це повідомляє «Рейтинг» га своєму сайті. жителів

52% респондентів готові захищати Україну зі зброєю в руках у разі виникнення загрози. Повідомляють, що у 2017 році таких опитаних було 54%, а у 2012 році – 33%. Згідно з результатами дослідження, більшість тих, хто відповіли «так», проживають на Заході України. У  Центрі та Півдні  кількість тих, хто проти захисту своєї держави та тих, хто готовий відстоювати її територіальну цілісність, приблизно однакова. .

Загалом 39% респондентів не готові захищати країну зі зброєю, зазначили у групі.

«Водночас на Сході відносна більшість (55%) зазначили, що не готові захищати Батьківщину зі зброєю в руках (35% готові, 10% – не визначилися). Патріотично налаштованих більше серед чоловіків та заможних опитаних», – ідеться в повідомленні.

62% опитаних підтримують ідею встановлення державного свята Дня захисника України 14 жовтня (25% – не підтримують).

Дослідження проводили з 27 вересня до 4 жовтня серед повнолітнього населення України. Методом інтерв’ю було опитано 2000 респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

 

Comments are closed.