«Ад» і «Кат»: на матчі УПЛ уболівальники «Динамо» вивісили банер з Медведчуком

Показати всі

«Ад» і «Кат»: на матчі УПЛ уболівальники «Динамо» вивісили банер з Медведчуком

Уболівальники “Динамо” під час матчу 7-го туру Української Прем’єр-Ліги з “Десною” у неділю в Києві вивісили банер із зображенням одного з лідерів партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука. Про це пише “Українська правда”.

На банері зображено фото Медведчука з підписом “Адвокат” і виділеними складами “ад” і “кат”.

Нинішній нардеп Віктор Медведчук – давній політичний партнер Григорія Суркіса, брат якого, Ігор Суркіс, є власником ФК “Динамо”.

За радянських часів Медведчук був адвокатом українського поета і дисидента Василя Стуса, який помер в 1985 році у Росії в тюремному карцері табору особливого режиму. Його “лінія захисту” викликала обурення самого поета й інших українських дисидентів. Вони вважають, що Медведчук “допоміг” розправитися з поетом.

У серпні Медведчук подав позов до суду, яким вимагає заборонити розповсюдження книги “Справа Василя Стуса” авторства історика і журналіста Вахтанга Кіпіані.

29 серпня у кулуарах Верховної Ради Медведчук заявив, що не збирається дивитися фільм про Василя Стуса “Заборонений”. У серпні 2018 року у Медведчука погрожували судом у разі виходу фільма про Стуса з “недостовірною інформацією” про кума Володимира Путіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *