У Луцьку дитину, яка випала з вікна багатоповерхівки, спіймали перехожі

Показати всі

У Луцьку дитину, яка випала з вікна багатоповерхівки, спіймали перехожі

У Луцьку на вулиці Ніла Хасевича, 6 у суботу ввучері з вікна багатоповерхівки випала дитина. Немовля спіймали перехожі, – йдеться у сюжеті “Суспільного“. 

“ Жінка, яка знизу кормила котів розповідає, що побачила дитину, яка висить на одній руці на шнурку, почала кричати, чоловіки почули, підбігли, один став на дашок, інший ліг і вони таким чином його зловили. Розповідали, що як тільки лягли, то він впав на нас”, – розповіла мама немовляти, яке випало з вікна, Юлія Рогак.

Мама хлопчика зізналась, що мила посуд, а 11-місячний Дем’ян грався поряд. Зі слів жінки, вона відвернулася на мить, як малий опинився за вікном.

“Дитина гралася біля мене на ковбику іграшками, відвернулася на хвилину, домила останню тарілку, і дивлюся. Що дитини немає. Почала гукати, стою в шоці, чую люди знизу гукають, було страшно заглядати. Дивлюся, він був на руках двох чоловіків”, – каже Юлія.

Завідувач гнійного хірургічного дитячого відділення Валентин Мартинюк зазначив, що у дитини був шоковий стан, забій органів грудної клітки і черевної порожнини, множинні садна голови, обличчя, тулуба. Медик каже: на даний час стан дитини наближений до задовільного.

“Я так мамі тоді сказав, що поряд був ангел охоронець, який з 5 поверху зніс його на руках, а руками його були прохожі, які правильно зреагували і врятували дитину”, – зазначив лікар.

Сусідка родини Валентина розповіла, що дитина завжди була доглянутою.

“Благополучна сім’я, хороша мама, доглядає завжди за ним”, – сказала вона.

Наразі поліцейські проводять слідчі дії за статтею щодо злісного невиконання батьківських обов’язків.

“Дитина випала з 4-го поверху. Зараз, в рамках кримінального провадження, проводиться розслідування. Порушено кримінальне провадження щодо невиконання батьківських обов’язків Санкція статті від 2 до 5 років обмеження волі”, – прокоментувала начальниця сектору ювенальної превенції ГУНП Інна Остапович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *