«Росія розпадеться і третя світова війна закінчиться», – Оксана Забужко

Показати всі

«Росія розпадеться і третя світова війна закінчиться», – Оксана Забужко

Відома українська письменниця, уродженка Луцька Оксана Забужко зазначила, що кінцем третьої світової війни буде розпад Росії, – пише «РБК Україна».

Про це письменниця розповіла під час презентації нової книги “Після третього дзвінка вхід до зали забороняється”.

Під час презентації Оксані Забужко ставили питання і про війну, розв’язану Росією на Донбасі.

«Чомусь нам здається, що зараз війна невелика, бо на дорогах гине людей більше, ніж в АТО, а хлопці на сході стоять реально живим кордоном. Це зараз їхня головна функція. Тому що за 25 років, холєра ясна, люди, які керували країною, не облаштували кордону з Росією! Тому зараз його треба тримати живими людьми. І через це все нам здається, що війна, яка йде, невелика. Але великою війна не буде у сучасному світі», – сказала письменниця.

«У 21 сторіччі не треба бомбити міста. У 21 сторіччі вистачить розбомбити мізки, і тоді люди самі винесуть завойовникам ключі від міста. Як сталося в Криму і певним чином на Сході», – висловила свою думку Забужко.

За словами письменниці, при наявних нині сучасних технологіях, за умов глобалізації, замість широкомасштабного вторгнення і прориву через кордон, Росія використовує інші методи ведення війни, а методи змінилися.

«Росія готувалася до зовсім іншої війни, яку зараз і веде. Не треба забувати, що Росія – це імперія, у якій – найдосвідченіші у світі спецслужби. Впродовж чотирьох поколінь від 1918 року ніхто не робив ніякої ревізії злочинів проти людства, ними скоєних! Це імперія НКВС, імперія ЧК. В Росії працюють в режимі спецоперацій – теракти, диверсії, терористичні війни, коли досить закинути в соціум групу чисельністю у 300 чоловік. Коли достатньо роззосередити у юрбі групу підготованого десанту, який переодягається у місцеву форму. Тому третя світова війна – це війна терористична, яка удає із себе низку локальних конфліктів. Але ця війна вже йде», – сказала вона.

В тому, що третя світова вже триває, можна переконатись, якщо простежити за рядом міжнародних подій, каже Забужко.

«Це можна помітити, зокрема, коли стежите за тим, як американські спецслужби відкривають зараз проросійську присутність, вплив Росії у своєму інтернеті: у твітері, у фейсбуці. Як росіяни впливали не лише на кампанію Трампа, а й проникали набагато глибше. Це і є третя світова. Це війна за переділ енергетичних ринків. Це війна за кінець Газпрому і кінець газпромівської імперії. Коли Росія розпадеться, це й буде кінцем третьої світової війни», – сказала письменниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *