Маленька лучанка потребує допомоги у боротьбі з раком

Показати всі

Маленька лучанка потребує допомоги у боротьбі з раком

Маленькій лучанці Аріні Самчук, яка з 4 років бореться з раком, збирають кошти на лікування. Про це пишуть «Волинські новини».

Лікарі поставили дитині страшний діагноз: подовжений ріст пухлини (анапластична епендимома, Grade III) правого ММК, стан після хірургічного лікування 10.08.11, 23.07.15, 13.08.17) Атактичний синдром. Парез Vl, VII пари ЧМН справа.

Незважаючи на свій юний вік, дитина пережила вже до десятка оперативних втручань: перенесла 3 надскладні операції на видалення пухлини головно мозку, понад 5 операцій на шунтуючу систему, а також отримувала курси радіотерапії.

«Щоразу я вірю у покращення, обіцяю донечці Арінці, що ще трошки перетерпіти і ми знову будемо ходити на її улюблену гімнастику, підемо на малювання, кататимемось на роликах. А натомість лікарняні стіни, безмежна кількість препаратів, процедур, радіотерапії», – каже мама дівчинки Вікторія Самчук.

Лікарі, які дають втішні прогнози при подальшому лікування, радять негайне оперативне втручання гамма-ножем (гамма-ніж – апарат, який безболісно видаляє пухлини). На операцію потрібно близько 30 тисяч євро.
Усі кошти, які були, родина вже витратила на лікування і курси реабілітації. Проте мама маленької дівчинки яка мужньо бореться з недугою, сподівається на допомогу небайдужих людей та просить у них підтримки.

Усі, хто хоче допомогти коштами на лікування маленької лучанки, можуть переказати гроші за такими реквізитами: ПриватБанк 4731 2171 1114 4976 Самчук Вікторія Вікторівна (мама дівчинки).

Comments are closed.