17-річній волинянці збирають кошти на операцію (ФОТО)

Показати всі

17-річній волинянці збирають кошти на операцію (ФОТО)

17-річна жителька села Тур Ратнівського району  Альона Захарчук потребує дорого вартісної операції. Дівчинці вживлять імпланти, які вирівняють хребет. Про це йдеться у спільноті «БИТВИ ЗА ЖИТТЯ. Пам”яті Настусі Абрамчук» у Facebook.

Під час звичайного профогляду в квітні цього року в сільській амбулаторії фельдшер помітив, що хребет дівчинки надзвичайно швидко викривився .

За кілька місяців Альоні поставили діагноз до сколіозу IV ступеню. Мама Світлана Захарчук ходила з дівчиною до обласних і всеукраїнських спеціалістів. Хребет за півроку лікувань вже викривило на понад 50 градусів.

Допомогти дитині беруться лише в Київському ОХМАТДИТі. Заплановано термінову операцію по вживленню імплантів, які вирівняють дівчинці хребет . Хірурги чекають Альону 27 листопада в Києві…

Операцію зроблять безкоштовно, але замовлення американських імплантів обійдеться мамі в 150 000 гривень.

«Мама Світлана – вдова… Сама виховує двох дітей… Хапається за заробітки, аби забезпечити дітям належне життя і розвиток.. Але сума в 150 000 грн для неї на сьогодні фантастична… А час іде!! І може бути пізно((. А як же хочеться, щоб іі старша доня стала знову жити нормальним життям.. Щоб здійснила свої мрії», – йдеться у дописі.

Мама пише : «просимо Вас не залишити нас в біді, Альоночка все своє невелике життя присвячує музиці, дуже гарно співає, і грає на гітарі, бере участь у всіх районних концертах, в майбутньому мріє поступити в музичне училище… Яка ж я буду щаслива, якщо задумане ій вдасться… Я пашу все життя… А ось таку біду сама не здолаю…»

Світлана написала звернення про допомогу в Облраду і обладміністрацію, в райраду і райадміністрації. Чекає відповідь..
КАРТКА ПРИВАТУ Захарчук Світлана
4149 4978 5548 8971
Тел мами Світлани
0989432907

Світлина від БИТВИ ЗА ЖИТТЯ. Пам"яті Настусі Абрамчук.Світлина від БИТВИ ЗА ЖИТТЯ. Пам"яті Настусі Абрамчук.Світлина від БИТВИ ЗА ЖИТТЯ. Пам"яті Настусі Абрамчук.Світлина від БИТВИ ЗА ЖИТТЯ. Пам"яті Настусі Абрамчук.

Comments are closed.