Інформаційна тиша, свідомий крок: Волянюк розповів про скандальну поїздку в Росію (ВІДЕО)

Показати всі

Інформаційна тиша, свідомий крок: Волянюк розповів про скандальну поїздку в Росію (ВІДЕО)

Вперше після оприлюднення новини про поїздку на захід, організований Кремлем, Олександр Волянюк поспілкувався з журналістами. Про це пише ВолиньPost.

Розмова відбулася поблизу пивбару «Земан», де Волянюк збирався з іншими учасниками візиту Ольгою Саган та Валерієм Корпачем.

На прохання журналістів прокоментувати скандальний візит на форум у Брянськ Олександр Волянюк відповів, що готує офіційне звернення до волинян, яке невдовзі опублікує в мережі інтернет. До того часу, за його словами, нічого говорити він не буде.

«До сьогодні я зберігав інформаційну тишу… з тією метою, що я запишу звернення. Ми завтра це все офіційно прокоментуємо», – сказав Волянюк.

Утім, згодом додав, що він «людина свідома» і тому робить «свідомі кроки». На запитання про те, чи вважає він поїздку на кремлівське збіговисько свідомим кроком, він відповів: « Да, свідомим кроком, а я прокоментую все в офіційному зверненні. Навіть розповім ще дещо цікаве для людей». Окрім того, Волянюк пообіцяв також розповісти про діяльність громадської ради при Волинській ОДА, в якої от-от закінчується два роки каденції, про те, «хто що робив, які запити подавав».

Окрім того, у розмові з журналістами Волянюк попросив розмову не вважати поясненням чи коментарем до тієї поїздки, яка відбувалася.

Нагадаємо, минулого тижня область дізналася про те, що українська делегація, у складі якої – волиняни, взяла участь у так званому Міжнародному форумі Переможців, що відбувся у російському Брянську наприкінці квітня цього року і був присвячений річниці перемоги і 75-річчю звільнення Брянщини від німецько-фашистських загарбників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *