Іноземці на Волині отримуватимуть 32 тисячі «мінімалки»

Вчора у Луцьку народилося 17 діток
11.10.2017
У Луцьку мікроавтобус «влетів» у фургон (ФОТО)
11.10.2017
Показати всі

Іноземці на Волині отримуватимуть 32 тисячі «мінімалки»

Іноземні громадяни, працюючи в Україні, за місяць отримуватимуть зарплату, що дорівнюватиме десяти «мінімалкам» для українця. Про це йшлося сьогодні, 11 жовтня, під час круглого столу у Луцькому міському центрі зайнятості з приводу законодавчих змін щодо застосування праці підприємців.

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів, що з 29 вересня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій». Цим документом внесли зміни і до ЗУ «Про зайнятість населення», зокрема щодо застосування праці іноземців. Зокрема, змінили й мінімальні умови оплати праці іноземців.

Зокрема, змінили й мінімальні умови оплати праці іноземців. Так, українському роботодавцю, щоб взяти на роботу іноземця, тепер треба платити йому не менше 5-10 мінімальних зарплат на місяць.
Так, для іноземних працівників у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та певних навчальних закладах «мінімалка» за місяць становитиме 5 мінімальних заробітних плат (16 тисяч гривень у 2017 році). Для всіх інших категорій найманих працівників – 10 мінімальних заробітних плат (32 тисячі гривень у 2017 році).
Нагадаємо, що серед працевлаштованих на Волині іноземців – найбільше турків та поляків. Загалом же 54 роботодавці області мають дозволи на працевлаштування 79 іноземних громадян.

3 Comments

  1. Лучанин сказав:

    Тепер всі іноземці ринуть. 🙂

  2. українець сказав:

    То порахуйте скільки вдома польський іноземець найме наймитів з дурної України за тарілку балади.

  3. Юля С. сказав:

    То що ж виходить, щоб жити в Україні добре, треба поміняти громадянство. Європейська зарплата для європейців, а українці в своїй державі нижча каста. Абсурд! Іноземець в Україні отримуватиме в 10 разів більше за українця, притому що ціни для всіх однакові. Це дискримінації власної гідності. Скажіть в Німеччині вам запропонують зарплату що перевищує заробіток німця в 10 разів? Там люди живуть добре в першу чергу через те що поважають свою працю, не вважають себе рабами і не тягнуть ярмо з 450+1 дармоїдів на своїх плечах. Там держава працює на людей, а нас люди на державу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *