Волинський професор може стати членом Нацради з питань науки
13.05.2017
Ринковий курс валют у Луцьку
13.05.2017
Показати всі

Ігор Гузь: мистецтво обману

11 травня, волинський нардеп Ігор Гузь із «Народного фронту» на всіх сайтах тріумфально розтрубив, як він героїчно «вибив» в уряду мільйони на 19-й виборчий округ. Вирішив поцікавитися. Відкрив рішення Кабміну, яким виділялися гроші, – і побачив суцільний обман!

11 травня 2017 року Кабмін планово схвалив розподіл субвенцій місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій. Волинська область також отримала свою частину коштів, як і інші області України. Здавалося б, звичайна урядова практика, нічого особливого. Але раптом лідер Волинського «Народного фронту», член і один із спікерів правлячої коаліції Ігор Гузь поширив інформацію про те, нібито Кабмін саме за його пропозицією виділив декілька мільйонів гривень на 19 виборчий округ.

Цікаво, що в той день, коли уряд видав розпорядження про виділення субвенцій, Ігор Гузь перебував у Німеччині. Яким чином він міг внести таку пропозицію, будучи за кордоном, невідомо.

Відкриваємо розпорядження Кабміну «Про деякі питання розподілу в 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій», на основі якого і були виділені субвенції місцевим бюджетам. Читаємо четвертий абзац першого пункту документу:

«Переліки об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд), згідно з додатком 2, формуються та затверджуються відповідними місцевими держадміністраціями, виконавчими органами місцевого самоврядування».

Тобто, уряд виділив ці гроші на пропозиції, які надійшли від місцевої влади. То яким боком тут галасливий Гузь?

Але Ігор Гузь, очевидно, вирішив зробити це власною заслугою і присвоїв собі чужі лаври. Зрозуміло, що він розраховує на те, що прості громадяни не розберуться в тонкощах законодавства. Обманювати виборців, розказувати одне, а потім голосувати за протилежне – типова практика таких політиків, як Ігор Гузь. Схоже, в цьому він досягає все більшої майстерності.

Насправді Ігор Гузь постійно лукавить і використовує будь-який привід для того, щоб попіаритися. В цій діяльності народний депутат вже давно втратив рештки совісті. Він без докорів сумління приписує собі будь-яке виділення коштів. Розказує сердечні байки про те, як його душа болить за долю українців. Критикує злочинну владу, членом якої він і є. А потім у Києві голосує за закони, які погіршують життя народу.

З такими темпами зростання самозвеличення власної персони нардеп Ігор Гузь скоро буде вважати, що завдяки йому сходить і заходить сонце, змінюються пори року і взагалі існує цей Всесвіт…

 

Іван ЖУРБА

16 Comments

 1. Таня сказав:

  Гузь – молодець! відстоює потреби виборців. Складається враження,що всі люди з іншої планети. Так склалось що основна функція нардепа – лобіювати потреби округу, робити все, щоб залучити туди гроші і інші можливості, для вирішення проблемних питань. Було б цікаво почитати статтю,якбии Гузь нічого не робив.Тоді поливали б брудом, бо нічого не робив і гроші повз пройшли. От то вже люди 🙂

 2. Софія сказав:

  Хто робить,діє, працює, добивається, відстоює – того і критикують….

 3. Михайло сказав:

  Він просто дієвий народний депутат, який відстоює в деяких питання не тільки округ, а Волинь!

 4. Валєра сказав:

  Триздун Гузь

 5. Михайло сказав:

  Респект Гузю…

 6. Надін сказав:

  Супер депутат! Зачіпає інших …бо зараз в центрі всіх новин Волині…ахах…

 7. Любов сказав:

  Людей, які самі нічого не зробили для краіни та народу, жаба давить, що хтось щось робить…для людей і з людьми відстоює їх інтереси та піднімає проблеми …такі наші українці вдячні((

 8. Підгузьник сказав:

  Краще плавати , ніж таке триндіти..

 9. Ігор сказав:

  Спасіба таваріщу гузю за наше щаслівоє дєтство! гурра ,впєрьод чмо гузьовськоє!!

 10. Палиця сказав:

  Пизд*к і Хамло з великої букви цей Гузь.На зустрічі з виборцям хамить людям, поводиться зверхньо.Хто високо літає той низько падає.

 11. лучанин сказав:

  Скільки ще є лохів,які так вихваляють Гузя. Молотити язиком,це стиль роботи Гузя ще зі студентської лавки. Такому,як Гузь, потрібно вродитись і вдатись. Я постійно контролюю інформацію про гроші,які Гузь вибив на 19округ.А це не мало,аж 25млн.грн.(без 10-ої шахти).Виборці 19-го округу,відгукніться,що і де зроблено за ці гроші. Нехай інші прочитають і якщо є за що хвалити,тоді ми масово викинемо коментарі-похвали на адресу народного депутата Гузя І.В.у всіх ЗМІ Волині і не тільки.Язиком молоти_не мішки тягати.Це на похвалу не тягне!

 12. Макрон сказав:

  Це добре, що постійно у полі зору читачів – нардеп Ігор Гузь. Навіть, якщо і з’являються такі публікації, як ця. Це ж зрозуміло, інші політики просто не вміють справитися зі своїми завдання, не вміють бути такими успішними, тому й починається срач. А Гузю – респект.

 13. Журналіст сказав:

  Покажіть в нашій країні хоч одного журналіста, який пише те, що він сам хоче, а не те, що йому кажуть. Не смішіть людей журналістикою. І в, врешті, журналіст пише статті/репортажі/аналітику/інтерв’ю, і зовсім не фейл’єтони )))

 14. правдаж сказав:

  9так тримати , повезло округу.19, просять і допомагає , майбутнє за такими як Гузь

 15. вибыраж сказав:

  так тримати , повезло округу.19, просять і допомагає , майбутнє за такими як Гузь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *