Як у волинському селі відбулася перша служба священика ПЦУ

Показати всі

Як у волинському селі відбулася перша служба священика ПЦУ

Службу Божу в храмі Святої Трійці села Лобачівка Горохівського деканату відправили в Прощену неділю, повідомив декан протоієрей Андрій Сидор, – йдеться на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Перше Богослужіння після возз’єднання парафії Московського Патріархату з Православною Церквою України очолив новопризначений настоятель із с. Скригове священик Сергій Петрощук. З ним співслужило духовенство благочиння. Душпастир подякував за довіру та попросив у присутніх прощення, а вірні – в нього.

За словами о. Андрія, в переповненому Божому домі панувало таке духовне піднесення, яке можна порівняти з великоднім. Парафіянам дуже сподобалася Служба українською мовою та новий хор.

Нагадаємо, 24 лютого в громаді відбулись парафіяльні збори, на яких майже одноголосно прийнято рішення про зміну юрисдикції. Після цього МП поширював неправдиві повідомлення, що це начебто місцева влада захопила храм та насильно перевела його в ПЦУ. Тож на першій після переходу в Українську Церкву Божественній Літургії вірні показали очевидне спростування московських фейків: не може громада сама в себе захопити Божий дім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *