Яке місто Західної України відвідає Президент Австрії?

Показати всі

Яке місто Західної України відвідає Президент Австрії?

13-15 березня 2018 року на запрошення Президента України Петра Порошенка відбудеться офіційний візит Федерального Президента Республіки Австрія Александра Ван дер Беллена, якого супроводжуватиме потужна делегація представників ділових та бізнесових кіл. Про це «ВП» дізналася від Прес-центру Президента України.

У ході візиту заплановані двосторонні переговори у вузькому колі та в складі офіційних делегацій, а також спільна участь Президентів у відкритті українсько-австрійського бізнес форуму. Програмою перебування також передбачене відвідування Президентом Австрії міста Львова.

Цей візит стане продовженням політичного діалогу на найвищому рівні, який було започатковано під час візиту Петра Порошенка до Відня 8 лютого 2018 року. 14 березня об 11:00 відбудется офіційна церемонія зустрічі Глав держав. Місце проведення: площа перед АПУ, вул.Банкова, 11.  О 12:35 – зустріч Президента України Петра Порошенка та Федерального Президента Республіки Австрія Александра Ван дер Беллена з представниками ЗМІ. Місце проведення: АПУ, вул.Банкова, 11.

Заплаанована й  участь Президента України та Федерального Президента Республіки Австрія в роботі українсько-австрійського бізнес-форуму, що відбудеться у  «FairmontGrandHotelKyiv».

 

 

Comments are closed.