Що зроблять з українськими СІЗО і в’язницями?

Показати всі

Що зроблять з українськими СІЗО і в’язницями?

Заступник міністра  юстиції України Денис Чернишов  розповів, що потрібно   скорочувати  кількість в’язниць і СІЗО. Про це повідомляє «Сьогодні». 

«Всього на підконтрольній території у нас знаходиться 148 установ. З них в минулому році ми оптимізували 13. Практично повністю заповнені слідчі ізолятори і дуже недозаповнені установи виконання покарань, маються на увазі колонії», – зазначає Денис Чернишов.

На його думку, «щоб економити бюджетні кошти, ми почали дивитися, де можна оптимізувати, перевести; зрозуміло, що, з огляду на і режим утримання тощо. На сьогоднішній день – це багато. Бо ще кілька років тому пенітенціарної населення становило 120 тис. осіб на всій території України. Зараз по всій підконтрольній території у нас міститься 55 430 осіб. З них 19 тис. в слідчих ізоляторах. Людей менше, а кількість установ залишилася та сама. Сьогодні їх потрібно скорочувати, але ми ж фізично не позбавляємося від цих установ. Тобто в разі необхідності ми їх зможемо розконсервувати».

Нагадаємо, що свого часу відомий політик і письменник Володимир Винниченко іронічно вимагав: «Українцям – українські тюрми».

 

Comments are closed.