Чому небезпечно проходити тести у Facebook

Забута камера зняла виверження вулкану (ВІДЕО)
12.11.2017
13 листопада на Волині та у світі: події, люди
13.11.2017
Показати всі

Чому небезпечно проходити тести у Facebook

У Facebook великої популярності набули онлайн-тести. Результати можна отримати за кілька хвилин, достатньо лише надати доступ до свого профілю, але це не завжди безпечно, – пише «Кордон».

Як зауважує видання ain.ua., часто користувачі навіть не дочитують умови, на яких надають доступ до своїх персональних даних. Більше того, навіть якщо користувачі уважно перечитують усі умови – у цих запитах не завжди правдиво описано з приводу того, і яка саме інформація потрібна.

Як розповів розробник тесту «Який ти Гусь» Макс Фрай розповів, що вони збирають досить невинні дані – доступ тільки до аватару користувача (який потім додається в картинку на результаті), його імені та адреси. Однак, шахраї можуть використовувати ці тести як вірус, бо користувачі не звертають увагу, за яким лінком переходять і на що погоджується.Facebook-тести

«Будь-яка авторизація через Facebook передає третім особам ваші дані… Ще гірше, що ви не завжди контролюєте, який саме лінк публікуєте з результатами тесту – він може містити щось компроментуюче або навіть вести на сторінки з шкідливим кодом. Як результат – спам на ваш мейл і телефон, ви стаєте лідом в реферальних програмах інтернет-магазинів… Є схеми, зав’язані на показі вам реклами там, де її не повинно бути, заміни однієї реклами іншою, показі забороненої реклами тощо», – розповіла SMM Head агентства Engine Digital Олена Сергієнко.

Адміністрація Facebook знімає з себе будь-яку відповідальність за наслідки такого доступу. У розділі Data Policy повідомляють користувачам, що інформація, зібрана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *