Чому мешканці луцького «Діаманту» відключають квартири від теплопостачання

Показати всі

Чому мешканці луцького «Діаманту» відключають квартири від теплопостачання

У новому десятиповерховому житловому комплексі «Діамант», що на вулиці Дубнівській у Луцьку у 10-ох квартирах опломбовані теплові вводи.

Мешканці пояснюю такі дії тим, що вони не проживають на даний час у цих помешканнях і тому платити за теплопостачання не хочуть. Проте ДКП «Луцьктепло» вважає такі дії порушенням законодавства користування теплоенергією у багатоквартирних будинках.

Відповідне звернення щодо порушення ДКП «Луцьктепло» розподільного обліку комунальних послуг ОСББ сьогодні, 25 вересня, розглядали члени постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Як розповів представник ДКП «Луцьктепла», коли ОСББ «Діамант-Луцьк» передавали дахову котельню ДКП для встановлення загально будинкового лічильника обліку тепла, обумовлювалося, що представники ОСББ будуть один раз в місяць знімати з нього показники.

Проте, у деяких квартирах є опломбовані вводи теплової енергії, таким чином власник квартир не платять за тепло. Хоча на думку тепловиків, це порушує права інших мешканців, які платять за тепло, а мусять бути сусідами холодних квартир. Адже при будівництві багатоквартирних будинків закладалась умова, що опалюються не окремі квартири, а весь будинок. А у відключених квартирах є тепловіддача від стояків, під’їзди теж опалюються.

«Ввводи на ці квартири повинні бути розпломбовані. Я розумію, що хтось хоче зекономити , тому ви повинні розглянути варіант укладення договору з надання теплової енергії з ОСББ, а не з кожним квартиронаймачем. А тоді вже нехай це буде їх внутрішньою проблемою», – зазначив голова комісії Андрій Козюра.

Депутати радять ДКП «Луцьктепло» заключати договори з колективним власником , так як це роблять в інших регіонах країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *