Показати всі

Четверо волинян проголосували за «Слава Україні!»

Верховна Рада  сьогодні у другому читанні ухвалила законопроект, яким змінюється військове вітання «Бажаю здоров’я» на «Слава Україні». За це, за повідомленням прес-служби парламенту, проголосував 271 депутат.

Законом  «Про внесення змін до статутів Збройних Сил України»  встановлено нове військове вітання  «Слава Україні» – «Героям слава», а також впорядковано Ритуал підняття Державного Прапора України. Законом доповнено Закон України «Про Національну поліцію» новою статтею 201 щодо запровадження вітання «Слава Україні» – «Героям слава».

Згідно з законом, нове військове вітання звучатиме – «Слава Україні», а відповідь на нього – «Героям Слава». Також упорядковується ритуал підняття державного прапора України. Законом замінено у статутах Збройних Сил України слово «товариш» словами «пан (пані)» у відповідному відмінку та числі.

«ВП» нагадує, що, згідно з  результатами поіменного голосування, з  369 нардепів 271натисли кнопку «за» (у тому числі – четверо з шести волинян: Ігор Гузь та Ігор Лапін, Ірина Констанкевич і Степан Івахів). Не голосував Сергій Мартиняк, був відсутній Юрій Савчук.

1 Comment

  1. Avatar Василь сказав:

    Товариш курятник, що дарить сміттєві баки, заслужив, щоб в одному з них його покатили. До кордону з Росією, а там – вже чухає пішком до путлєра.