У День захисника України ПриватБанк цілодобово обслуговуватиме волинян
12.10.2017
Біля Луцька сталася аварія за участю чотирьох автівок (ФОТО)
12.10.2017
Показати всі

Хто він, український Макрон?

Політик і дипломат, колишній представник України у політичній підгрупі тристоронньої контактної групи у Мінську Роман Безсмертний висловився в «Апострофі» про нинішні політичні реалії.

Він спробував припустити, хто може стати переможцем майбутніх президентських виборів.

Роман Безсмертний, роздумуючи про законопроекти щодо реінтеграції Донбасу на угод на міжнародному рівні, наголошує: «Можна зараз ухвалювати що завгодно, але росіяни все одно нічого виконувати не будуть. Ви пам’ятаєте, з чого почалась Друга світова війна? Ви знаєте, що таке Ліга націй? Бо це вже все в світі було. Усе, що робиться зараз – це робота з [президентом Росії Володимиром] Путіним, з [канцлером Німеччини Ангелою] Меркель, а де тут люди, які там живуть? Їх немає ні в одному, ні в другому законопроектах. Виходить, що ми підіграли Захарченку і 46 тис. колабораціоністам, а 2,8 млн не потрібні нам. Ми розв’язали проблему того, хто в нас стріляв, а проблеми людей – ні».

Він переконаний, що «стосунки між Києвом і Москвою методично і послідовно погіршуються. Розрив дипломатичних відносин відбудеться, це зупинити вже неможливо. Там нема посла, тут нема, більше того, сьогодні треба було б залишити там одного-двох дипломатів, забрати звідти дипломатичний корпус».

На думку Безсмертного, в Україні «ситуація виглядає дуже песимістично, щоб не сказати гірше».

Роздумуючи про майбутні вибори, він прогнозує: «Переможе казус Макрона. З’явиться людина, яка не буде мати бізнесу, а просто в силу обставин, які будуть складатись, буде йти до перемоги. Буде представлена політична лінійка від [Олега] Ляшка до [Юрія] Бойка, [Святослава] Вакарчука, [Міхеіла] Саакашвілі (останній – також гравець, бо сегментує політичний спектр). Сюди будуть навмисно введені люди, аби вивести Петра Олексійовича у другий тур, дуже багато гравців, на кшталт Вакарчука, [Вадима] Рабіновича, але що відбудеться за такого підходу? Перше – дискредитація бізнесу в політиці, друге – дискредитація чинних політиків, третє – дискредитація зовнішнього впливу».

Безсмертний ще раз наголошує: «Спрацює казус Макрона. Виникне фігура, і ця фігура вистрелить. Ймовірно, цю фігуру всі знають, як знали Макрона, який був міністром економіки. І цю людину всі бачать, але його особливість в тому, що він не буде ні з ким гратись. Причому ці люди – Ляшко, Рабінович, Бойко – будуть «вбивати» один одного, а в цей час умовний «Макрон» буде пропонувати вирішення проблем. Перемога за тим, хто здатен відповісти на декілька питань: війна, безпека, соціальна сфера і земля. Якщо з’явиться людина, яка сформулює відповідь, ось вам і формула успіху».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *