У трьох громадах Волині ТВК відмовили в реєстрації 22 кандидатам

У Луцьку мікроавтобус «влетів» у фургон (ФОТО)
11.10.2017
На Волині з літаків розкидають вакцину проти сказу (ВІДЕО)
11.10.2017
Показати всі

У трьох громадах Волині ТВК відмовили в реєстрації 22 кандидатам

На Волині Любешівська, Колківська та Дубечненська територіальні виборчі комісії з різних причин відмовили у реєстрації 22 кандидатам. Відмови здебільшого аргументували відсутністю документів для реєстрації, передбачених Законом України «Про місцеві вибори».

Любешівська селищна виборча комісія відмовила у реєстрації 16 кандидатам у депутати та кандидату на посаду Любешівського селищного голови, висунутим політичною партією «Розумна сила». Відповідну постанову було прийнято під час засідання ТВК 5 жовтня 2017 р.

Тобто підставами для відмови стало недотримання вимог частини 3 статті 35 Закону України «Про місцеві вибори», у якій йдеться про те, що місцева організація партії може висувати кандидатів на місцевих виборах за умови, що відповідна місцева організація партії зареєстрована в установленому законом порядку, з урахуванням обмежень частини другої статті 12 цього Закону; а також відсутність передбачених цим Законом документів для реєстрації особи кандидатом, про що зазначено у пункті 2 частини 1 статті 46 Закону України «Про місцеві вибори».

Згідно з постановою, окрім кандидата на посаду селищного голови, Любешівська ТВК відмовила у реєстрації таким кандидатам у депутати в одномандатних виборчих округах: Анатолію Котику, Андрію Кузьменку, Станіславу Мельнику, Роману Власюку, Івану Бондарчуку, Тетяні Клямар, Оксані Сидорчук, Юрію Василюку, Юрію Будьку, Антону Оласюку, Ростиславу Солосі, Тетяні Мусірівській, Олексію Поліщуку, Миколі Божку, Віктору Матюку та Світлані Струк.

Крім того, Любешівська селищна виборча комісія не зареєструвала кандидатом-самовисуванцем на посаду Любешівського селищного голови ОТГ Олексія Приходька через відсутність передбачених Законом документів для реєстрації його кандидатом.

З цієї ж причини Колківська селищна виборча комісія відмовила у реєстрації трьом кандидатам у депутати до Колківської селищної ради об’єднаної територіальної громади  -Богдану Гапонюку Олександру Оксенюку та Андрію Михальчуку, висунутим Маневицькою районною партійною організацією ВО «Свобода». Постанову про відмову у реєстрації цим кандидатам ТВК прийняла на своєму засіданні 5 жовтня 2017 р.

Кандидатці-самовисуванці Олені Дмитрук, яка хотіла балотуватися на посаду депутата місцевої ради ОТГ, відмовила у реєстрації Дубечненська сільська виборча комісія. Причина – у пакеті документів для реєстрації кандидатки відсутні копії документа, що посвідчує особу (паспорта).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *