У сім’ї волинського бійця вимагали гроші на нову шкільну парту

Показати всі

У сім’ї волинського бійця вимагали гроші на нову шкільну парту

У матері, яка виховує 5 дітей, вимагали гроші на шкільну парту у селі Рудка-Козинська Рожищенського району. В результаті хлопчик, братик якого воює на Сході, єдиний у класі сидить за старою партою. Про це повідомляє Володимиир Бут-Гусаїм на своїй сторінці у Facebook.

Він каже, що до нього звернулася Олена Стащук, син якої три роки захищає нашу державу, і розповіла, що перед початком навчального року в Загальноосвітній школі І-ІІ ступеня села Рудка-Козинська Рожищенської районної ради класний керівник Марія Плоцидим подзвонила до матері. Вчителька попросила 300 гривень на нові парти для класу, де навчається син Олени Станіслав Стащук.

Мати відповіла їй, що не в змозі дати грошей, оскільки вона тільки після операції, та лікувала свого старшого сина Владислава, який воює на Сході.

Попри  це ні класний керівник, ні директор закладу Лариса Остапчук не зрозуміли становище матері. А тому її син залишився на сьогоднішній день сидіти за непридатною для навчання партою. Він такий єдиний у своєму класі, бо усі інші сидять за новенькими партами.

«Прикро що освіта так і не змінюється в нашій державі. Давайте всі разом допоможемо купити найкращу парту для хлопця, аби хоч якось віддячити матері, яка виховала сина Владислава, котрий вже 3 роки захищає нас на Сході України», – пише Володимиир Бут-Гусаїм

Реквізити: 5168 7422 1105 8023 ПриватБанк, Володимир Бут-Гусаїм.

Деталі за телефоном: 0666692557

Нагадаємо, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна повідомила, що уряд виділив 37 мільйонів гривень на підготовку до впровадження освітньої реформи. Станом на 4 вересня, на Волині використали 15 мільйонів субвенції. Тобто менше, ніж половину виділеної суми.

2 Comments

 1. Інна сказав:

  ДО УВАГИ читачів публікації!!!!!!
  Повідомляю, що закупівля нових парт для семи учнів сьомого класу Рудко-Козинської ЗОШ за кошти батьків не проводилась. На даний момент усі шість парт, якими користуються учні були оновлені (фото додається).
  Тому закликаю усіх свідомих читачів не здійснювати перерахунок коштів на особистий розрахунковий рахунок Володимира Андрійовича Бут-Гусаїма № 5168742211058023 у ПАТ «ПРИВАТБАНК», який на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розмістив заклик про збір коштів для купівлі парти учню. Недостовірність поданої ним інформації підтвердилась у письмовій заяві матері учня, який пожалівся їй про психологічний тиск зі сторони класного керівника.
  За наслідками письмової скарги матері від 14.09.2018 р. розпочато внутрішнє розслідування, яке має на меті об’єктивно вивчити ситуацію та захистити права дитини, які є основоположними у навчальному процесі.

 2. Элла сказав:

  А что не так?Вымогать не имеют права, согласна! Те, кто смог купить новую парту-купили.Кто не мог-сидит за старой. Родители других детей не должны сдавать деньги на другого ребёнка.Его же не оставили без парты. То, что это должно происходить за счёт гос.бюджета-это уже другой, отдельный разговор!!!