У схемах руху луцьких маршруток – суттєві зміни (ВІДЕО)

Показати всі

У схемах руху луцьких маршруток – суттєві зміни (ВІДЕО)

Перевізник “Луцьке АТП 10701″, який обслуговує 47 і 23 маршрути, достроково розірвав угоди, укладені з міською радою. Їх термін мав закінчитися у 2022-му. Йдеться в сюжеті 12 каналу, – пише ІА ВолиньPost.

“В нас був договір на 47 маршрут і він йшов разом з 9 маршрутом. Перевізник написав заяву на розрівання угоди по цьому маршруту і 23. Виконком прийняв рішення підтримати позицію перевізника і розірвати угоду по цих двох маршрутах”, – каже начальник управління транспорту і зв’язку Луцької міської ради Володимир Степанов.

Тож, аби компенсувати відсутність 47-ої маршрутки Луцькрада внесла зміни у рух автобуса №3 і тепер він курсуватиме вулицею Чернишевського. До села Боголюби лучани зможуть дістатися лише 31 маршруткою. Для цих двох маршрутів збільшили кількість автобусів.

Не курсуватиме також і 23.

“З 23 і 4 маршруту ми зробили один. Тепер він з’єднуватиме Карбишева і мікрорайон Вересневе. Разом з тим ми закриємо питання доїзду людей на роботу в район підшипникового заводу, на мікрорайон Вересневе і в зворотньому напрямку”, – пояснив Володимир Степанов.

Відтак, №4 вийде на маршрут вже з 18-го лютого, а на №9 оголошено конкурс і якщо жоден з перевізників не зголоситься взяти у ньому участь, то його скасують взагалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *