Показати всі

У Садового різко відгукнулися про Гриценка

Партія мера Львова Андрія Садового “Самопоміч” не вважає Анатолія Гриценка політиком нової генерації. Про це в інтерв’ю “Главкому” заявив голова фракції у Верховній Раді Олег Березюк. Про це повідомляє “Апостроф”.

Як пояснив парламентарій, для нього Гриценко є частиною постколоніальної системи управління державою.

“Він для мене такий самий, як і всі решта, частина постколоніальної системи управління державою”, – зазначив політик.Відповідаючи на питання щодо можливості підтримки головою партії “Самопоміч” Андрієм Садовим кандидатури Гриценка на президентських виборах 2018 року, Березюк зазначив, що партія не зобов’язана когось підтримувати.

Схожу позицію раніше в своєму відео зверненні озвучив лідер “Руху Нових Сил” Михайло Саакашвілі. Оцінюючи майбутні вибори в Україні, без зайвої дипломатії він назвав ряд потенційних політиків-висуванців “д*рьмом”, закликаючи “позбутися від старого політичного класу”. Він також натякнув, що в цьому ряду знаходиться і потенційний кандидат в президенти Гриценко. Саакашвілі назвав його принизливо-зменшувальним “Толя”. Сам Гриценко пояснив це тим, що “Саакашвілі не розуміє Україну”.

Кілька тижнів тому Анатолій Гриценко також мав конфлікт з партією колишнього голови СБУ Валентина Наливайченка “Справедливість”. Тоді екс-міністр оборони України, звинуватив Наливайченка в організації провокації в аеропорту Дніпра (активісти вручили Гриценкові символічного гарбуза за продаж Дніпропетровського військового госпіталя, що опинився під заставою російського банку).

2 Comments

  1. лучанин сказав:

    Після виборів,Самопоміч опинеться на задвірках історії.

  2. Всi тиснуться до владного корита! А про народ, про Украiну, згадують в останню чергу! Саме це дуже сильно вражае! Люди втiкають з Украiни- бо хочуть кращого майбутнього, для себе, та своiх дiтей , та внукiв! Чому в Украiнi нема мiсця украiнцям, нема роботи, яка б забезпечила достойне життя!???