У наступному парламенті аграрії повинні створити потужну фракцію (ФОТО)

Показати всі

У наступному парламенті аграрії повинні створити потужну фракцію (ФОТО)

В Україні розпочнеться поступальний розвиток, коли до влади прийдуть конструктивні сили, які створять умови для розквіту економіки та самореалізації людини. Про це заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик під час прес-конференції «AgroTimes: хто здатен вивести країну з кризи?», що відбулась під час найбільшої агропромислової виставки «АГРО-2018» у Києві. 

У межах заходу політик та його команда оглянули стенди українських виробників.

«Якщо конструктивні сили, основу яких складуть аграрії, не переможуть на виборах 2019-го року і суттєво не оновлять влади, є ризик навіть не стільки продовження періоду стагнації, скільки втрати державності. Щоб уникнути нових революцій та потрясінь, потрібно запропонувати Українському народові новий порядок денний, спрямований на розвиток»,– говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Нинішня політика влади – набирання позик, які нічим віддавати, і вичавлювання останніх соків із бізнесу, що ледь дихає, – про це розповідають  самі фермери. Віталій Скоцик наголосив, що високопосадовці бояться аграріїв, адже прихід до влади справжніх господарів закриє доступ ділкам до розкрадання ресурсів.

«Ми стали економічно незалежними, і залишився один крок до політичної незалежності. Коли зрозуміли, що самі мусимо формувати політику, провладні політичні партії та популістська псевдоопозиція почали шалено опиратися приходу до влади справжніх ідеологічних політсил, які відстоюють інтереси народу, а не олігархів»,– зазначив Віталій Скоцик.

Попри це, рівень підтримки громадянами Аграрної партії постійно зростає. Аграрії довели, що незалежна політсила здатна ефективно працювати на місцях. Аграрна партія протягом усіх 5-ти хвиль місцевих виборів поспіль – у трійці переможців. Люди обирають справжніх лідерів, тих, хто дійсно працює на користь їхніх населених пунктів. І рівень підтримки високий не лише в селах, а й у містах. Це не дивно, адже і сільські, й міські жителі чудово розуміють, що державі потрібна чітка стратегія розвитку, яку Аграрна партія саме і пропонує.

У 2019-му році аграрії мають сформувати потужну фракцію у Верховній Раді, яка закладе основу поступального розвитку країни, – впевнений лідер Аграрної партії.

«Наступні вибори до парламенту стануть не лише боротьбою партій. Це буде боротьба минулого з майбутнім. З одного боку – рештки політичної системи, яка прогнила та є дітищем клановості й олігархії, що вже руйнується на рівні громад. З іншого боку виступатимуть Аграрна партія та, ймовірно, інші конструктивні політичні сили ідеологічного спрямування, що виростають знизу і ведуть до влади нових лідерів. Ми пропонуємо суспільству спосіб перезавантаження країни і чітку стратегію розвитку, що передбачає передусім нову модель політичної системи та економіки, орієнтацію держави на людину, її права, потреби і добробут», – зазначив політик.

Ігор Волошенюк, голова Волинської обласної організації Аграрної партії, відвідавши виставку, ще раз переконався, що українська земля та працьовиті люди,- є нашою найбільшою цінністю.

«Аграрна галузь досі реалізувала лише невелику частину свого потенціалу. Задіяти його повністю – це завдання держави, якщо дивитися бодай на десятиліття вперед. Однак нам належить зробити величезну роботу, щоб вийти на позиції, яких заслуговуємо. Це передусім податкові й кредитні стимули для АПК, які прискорять розвиток галузі.

Якщо модернізувати техніку і провести необхідні економічні реформи, можна подвоїти врожаї. Не менш важливо переорієнтуватися з сировинного виробництва на переробку з генеруванням високої доданої вартості. Ефективні програми підтримки сільських трударів, мають стати якісним супроводом до нарощення агровиробництва та економіки вцілому» – озвучує свою позицію Ігор Волошенюк.

Дарина Борисюк

  

 

Comments are closed.