У Львові продемонстрували вражаючу українську військову розробку (ВІДЕО)

Показати всі

У Львові продемонстрували вражаючу українську військову розробку (ВІДЕО)

“Львівський бронетанковий завод”, який входить до складу концерну ДК “Укроборонпром”, вироблятиме нові ремонтно-евакуаційні машини г БРЕМ “Лев” та пожежного танку ГПМ-72. Про це повідомляють в ДК “Укроборонпром“, – пише Gazeta.ua.

Перші зразки вже включили до проекту державного оборонного замовлення на 2019 рік.

Підприємство вже отримало завдання з ремонту та виготовлення й інших броньованих машин на потребу ЗСУ.

“Це дозволило на 100% завантажити виробничі потужності підприємства, яке забезпечує роботою понад 700 фахівців”, – повідомляють в Укроборонпромі.

Всього в підприємстві запланували виготовити 70 одиниць бронетехніки.

Виготовлення бронетехніки на “Львівському бронетанковому заводі” стало можливим завдяки ремонту та модернізації нових зразків бронетехніки та освоєнню ремонту основного бойового танку Збройних Сил України Т-64.

Як повідомляють на заводі БРЕМ “Лев” розробили за власний кошт. У минулому році він пройшов всі відомчі випробування і був допущений до використання у ЗСУ. Цю БРЕМ створили на базі Т-72, її призначення – евакуювати та буксирувати пошкоджену техніку під час ведення бою.

 

“Лев” евакуює техніку вантажі масою до 100 т, а вантажність кранової установки 12 т. Оснащення цієї машини дозволяє вести ремонтні роботи у польових умовах та перевозити на своїй зовнішній платформі вантажі до 1,5 т.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *