У луцькій бібліотеці діти читали чотирилапим друзям (ФОТО)

Показати всі

У луцькій бібліотеці діти читали чотирилапим друзям (ФОТО)

Працівники Волинської обласної бібліотеки для юнацтва організовують для своїх читачів проект сімейного читання “Почитай мені”. Юні читачі можуть почитати улюблені книги чотирилапим друзям. 

У неділю, 2 вересня у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулось друге заняття із каністерапії – проекту сімейного читання «Почитай мені». Нова група школярів разом із батьками знайомились із правилами поведінки із собакою, а спеціальні учасники проекту чотирилапі волонтери: лабрадори Лампа, Альма та лайка Джесі допомагали їм у цьому. Юні читачі змогли зобразити конкретне правило у
власному коміксі, що ввійде у другу книгу проекту.

«Ми стартували ще в серпні з «Каністерапія UA–BY» із першою групою зацікавлених батьків і дітей. А сьогодні у заході на рівні із домашніми собаками вже працює Джесі – лайка із притулку «Ласка», яка проходить відповідне навчання із кінологом і має перше заняття із школярами в проекті каністерапії» – зазначила одна із керівників, асистент проектного менеджера, логопед за освітою Анна Павлось.

На питання «Чи любиш Ти читати?» п’ятикласник Михайло Мельник відповів так: «Якщо чесно, то ні. Тільки якщо книжка цікава, як от «Гаррі Поттер». Та коли я сьогодні читав лабрадору Лампі, то відчув приємне усамітнення, щастя і гармонію».

«Мені дуже-дуже подобається читати. Одними із моїх улюблених уроків у школі є українська і зарубіжна літератури. Раніше я читала котові на ім’я Рудик. Він дуже уважний слухач, – додала учасниця проекту, луцька семикласниця Софія Кравчук – Мені подобається цей проект тим, що читаєш собаці, найкращому другу людини. Це дуже захоплюючий і цікавий процес».

Учні досхочу мали нагоду поспілкувались із собаками та разом вибрати книгу для голосного читання вже на нове заняття.

Comments are closed.