У Луцьку чоловіка оштрафували за графіті на паркані (ВІДЕО)

Показати всі

У Луцьку чоловіка оштрафували за графіті на паркані (ВІДЕО)

Спіймали «на гарячому» чоловіка, який малював графіті на паркані на вулиці Ківерцівська, 1. Про це повідомляє депаратамент муніципальної варти у Facebook

Відтак, своїми діями молодик порушив п.п.2.5.5.1.12 «Правил благоустрою міста Луцька.
Інспектори склали на нього адміністративний протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тепер за свої дії він змушений буде сплатити штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень. Точну суму визначать на засіданні адміністративної комісії органу місцевого самоврядування за його місцем проживання.

Довідково: п.п.2.5.5.1.12. «Правил благоустрою міста Луцька»: на об’єктах благоустрою міста Луцька забороняється робити написи, малюнки та подряпини на стінах будинків, споруд, парканах, тротуарах, шляхах, набережних, пам’ятниках та інших елементах благоустрою.

Спіймали «на гарячому» інспектори відділу «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцька, чоловіка, який малював графіті на паркані на вулиці Ківерцівська, 1.Своїми діями молодик порушив п.п.2.5.5.1.12 «Правил благоустрою міста Луцька.Інспектори склали на нього адміністративний протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер за свої дії він змушений буде сплатити штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень. Точну суму визначать на засіданні адміністративної комісії органу місцевого самоврядування за його місцем проживання. Довідково: п.п.2.5.5.1.12. «Правил благоустрою міста Луцька»: на об’єктах благоустрою міста Луцька забороняється робити написи, малюнки та подряпини на стінах будинків, споруд, парканах, тротуарах, шляхах, набережних, пам’ятниках та інших елементах благоустрою.

Gepostet von Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради am Freitag, 19. April 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *