У Луцьку хочуть через нову комісію виділяти гроші для «нічийних» округів

Показати всі

У Луцьку хочуть через нову комісію виділяти гроші для «нічийних» округів

У Луцькраді ініціюють створення комісії, до якої могли б звернутися лучани, від виборчих округів яких у мерії немає депутатів. Про це йшлося сьогодні, 21 вересня, під час постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Помічник-консультант депутата міської ради Андрія Покровського Андрій Маруняк розповів, що відповідний проект рішення підготував власне Андрій Покровський.

«Так склалося, що 12 округів не мають депутатів. Зазвичай 90% коштів депутати використовують лише на свій округ. Тож варто створити комісію з представників усіх фракцій, щоб виборці з округів могли звернутися до неї і клопотати щодо вирішення питань благоустрою і добробуту їхнього округу. Це допоможе рівномірно вирішувати проблеми на усіх округах», – висловився Маруняк.

Утім, із трьох присутніх членів комісії «за» проголосував лише «свободівець» Микола Федік. «Укропівці» Юлія Дацюк та Олександр Волинець утрималися. Тож комісія не підтримала проект відповідний проект рішення.

Comments are closed.