У Луцьку – творчі майстер-класи для дітей з соціально вразливих сімей (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку – творчі майстер-класи для дітей з соціально вразливих сімей (ФОТО)

Щопонеділка і щочетверга у Луцьку, в міському управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбуваються творчі майстер-класи для дітей з сімей, що потребують особливої соціальної підтримки.

Як розповіла, у коментарі «ВП», інспектор відділу соціальної роботи управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Королюк, відповідні майстер-класи проводяться із дітьми із особливими потребами, такими, що виховуються у родинах, що опинилися у складних життєвих умовах, а також з сімей вимушених переселенців.

Із юними лучанами віком від наймолодших до 13-14 років проводяться заняття з декоративно-ужиткового мистецтва, малювання, ліплення з глини та пластиліну, тощо. Зокрема, у понеділок 12 березня, малюки виготовляли великодні кошики з паперу.

Для вже старших дітей. відповідно, проводяться більш цікаві як для їхнього віку майстер-класи, зокрема, вони вчаться робити татуаж хною, або розмальовувати мандалу.

«Дітям це подобається, вони немовби потрапляють в інший світ, відмінний від того, що оточує їх у реальному житті», – зауважила, у коментарі «ВП» Валентина Королюк.

Такі соціальні мистецькі майстер-класи відбувається вже три роки поспіль.

Comments are closed.