У Луцьку таки дозволили розширити кафе поблизу «Бригантини»

«Решітка-бар» у Луцьку працюватиме цілодобово
06.12.2017
Водій луцької маршрутки «взяв у полон пасажирів» і грубіянив (ФОТО)
06.12.2017
Показати всі

У Луцьку таки дозволили розширити кафе поблизу «Бригантини»

Виконком Луцькради дозволив збільшити територію кафе, розміщеного у головному парку Луцька поблизу кафе «Бригантина». Відповідне рішення прийняли сьогодні, 6 грудня, під час засідання виконкому.

Підприємець Орися Шеремета вже вкотре просила у виконкому Луцькради збільшити територію кафе поблизу «Бригантини». Зокрема, жінка просить дозволити розмістити у парку групу тимчасових споруд. Це зокрема, торгівельний павільйон, літній торгівельний майданчик та дитячий майданчик для розваг. Жінка пропонує дозволити розміщення цих споруд на 3 роки з періодом функціонування з 15 квітня до 15 жовтня, за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів.

Член виконкому Ігор Алєксєєв зауважив, що це питання вже неодноразово розглядали, й досі є певні зауваження до підприємця. З-поміж іншого – те, що кафе і так перевищує площу, зазначену у паспорті прив’язки. Тож розширювати територію кафе поблизу «Бригантини» раніше не дозволяли.

Натомість сьогодні, 6 грудня, члени виконкому поцікавилися, чи усунула підприємиця всі наявні раніше порушення. А, отримавши ствердну відповідь, вирішили дозволити їй розміщувати у парку ряд тимчасових споруд, розширивши таким чином територію кафе поблизу «Бригантини».

1 Comment

  1. […] Відповідне рішення прийняли сьогодні, 6 грудня, під час засідання виконкому, – пише Волинська правда. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *