У Луцьку святкують сторіччя позашкільної освіти в Україні (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку святкують сторіччя позашкільної освіти в Україні (ФОТО)

У Луцьку розпочався всеукраїнський фестиваль дитячої творчості присвяченому 100-річчю позашкільної освіти України. Дійство відбулось у середу, 16 травня, у Волинському облмуздрамтеатрі.

Розпочався фестиваль танцювальним флешмобом школярів на Театральному майдані, а продовжився в залі Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Голова Волинської ОДА Олександр Савченко подякував вчителям за їхню нелегку працю.

«Ви знаходите в дітях іскру Божу і розвиваєте той талант, а це дуже важко, бо це – терпіння, увага, вміння передати мудрість. Я вірю в те, що позашкільна освіта має майбутнє, бо ми йдемо до нової школи та до нових європейських підходів. Бажаю вам міцного здоров’я, віри в те, що ви робите все правильно і хай ваша праця окупиться сторицею», – звернувся Савченко до педагогів.

Також привітав освітян і заступник голови Волинської обласної ради Роман Карюк. А начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини департаменту професійної освіти Алла Середницька передала привітання від міністра освіти та науки України Лілії Гриневич, яка не змогла приїхати до Луцька.

«Ми недаремно святкуємо 100-річчя позашкільної освіти на Волині, бо ця земля народила масу талантів. Позашкілля на Волині має глибокі традиції та вагомі результати», – зауважила Алла Середницька. Також вона вручила керівникам усіх обласних делегацій почесні нагороди найкращим педагогам-позашкільникам.

У свою чергу очільник Волинської ОДА нагородив нагрудним знаком Національної академії педагогічних наук України «Костянтин Ушинський» начальника Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентину Остапчук.

Всіх присутніх у залі, своїми виступами розважали волинські школярі. Також усі зацікавлені могли ознайомитися з роботами вихованців позашкільних закладів, які презентували свої вироби на виставці.

     

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *