У Луцьку просять зменшити кількість пішохідних переходів

Показати всі

У Луцьку просять зменшити кількість пішохідних переходів

Лучани просять підтримати петицію про зменшення кількості пішохідних переходів у місті. Це прохання опублікували на сайті Єдиної системи місцевих петицій.
«Прошу зменшити кількість пішохідних переходів на пр. Волі, пр. Відродження, вул. Конякіна, вул. Соборності і в цілому по м. Луцьк. Оскільки на сьогодні лише на пр. Волі їх 15!!! І переважна більшість їх нерегульована. А зважаючи на відсутність у пішоходів та водіїв взаємоповаги один до одного, дороги нашого міста перетворюються на НЕБЕЗПЕЧНІ ділянки для ВСІХ учасників дорожнього руху.  Давайте брати приклад закордонних держав(наприклад, Польща), де переходи не на кожному кроці і переважно регульовані за принципом «на вимогу пішохода». Скорочення кількості нерегульованих пішохідних переходів дасть змогу зменшити, а подекуди і уникнути трагічних випадків на дорозі. Долучайтесь до створення комфортного і головне БЕЗПЕЧНОГО міста-ТВОГО МІСТА!», – дописує ініціатор цієї петиції Кашуба Ірина Борисівна.

Підтримати ініціативу лучанки можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1143

1 Comment

  1. Avatar Святослав сказав:

    Потрібно не зменшувати кількість наявних пішохідних переходів, а водіям дотримуватися встановленої швидкості руху і надавати перевагу пішоходам. Бажано встановити відеокамери на переходах. Установка знаків “Пішохідний перехід” і горизонтальна дорожня розмітка мають відповідати вимогам “Правил дорожнього руху України”.