У Луцьку презентували офіс «Громадянської позиції» (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку презентували офіс «Громадянської позиції» (ФОТО)

Прихильники політичної партії «Громадянська позиція» зібралися на попередню презентація офісу. Дійство відбулося сьогодні, 23 січня,  за адресою проспект Волі, 35.

В приміщенні на центральній вулиці обласного центру Волині зібралося декілька десятків людей. Причина – попередня презентація офісу політичної партії «Громадянська позиція». Саме звідти прихильники Анатолія Гриценка та його однопартійці намагатимуться допомогти політику стати Президентом України. В офісі вже «кипить» робота. На столах – агітаційна продукція, стіни у «партійних» прапорах та атрибутиці.

На початку дійства слово взяв лідер обласного осередку політсили Сергій Чуріков: «Люди, які зібралися тут – вірять в Анатолія Степановича Гриценка і хочуть докласти зусиль для того, щоб він став Президентом України. Ми можемо змінити хід історії і політичну традицію, яка в нас склалася. Для цього потрібно, щоб людина, яку підтримує народ, а не олігархи, стала президентом».

Чуріков акцентував увагу на важливості поширення агітпродукції, яку кожен охочий може взяти на офісі.  Окрім того, він говорив про важливість спілкуванні з виборцями, аби уникнути дискредитації кандидата Гриценка опонентами.

За словами Сергія Чурікова, буде формуватися своєрідна «База прихильників» Анатолія Гриценка з людей, які симпатизують політику і готові за нього проголосувати. До слова, лідер «Громадянської позиції» на Волині говорив і про збільшення кількості волонтерів. «Треба, щоб це була армія, яка може привести  нас до перемоги», – заявив він.

Нагадаємо, що в грудні цього року відомі політики Микола Катеринчук і Микола Томенко та їхні політсили підтримали Гриценка як кандидата в Президенти. До цього екс-міністра оборони України підтримав і лідер Громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак, який очолив Центральний виборчий штаб Гриценка.  Зауважимо, що на дійстві були присутні лідери волинських осередків цих політичних структур.

Зокрема, слово взяв голова Волинського осередку Громадянського руху «Хвиля»  Володимир Потарський: «Чотири відомі особи об’єдналися, щоб Гриценко став президентом. Чесні здатні змінити все, тому я вас теж закликаю всіх об’єднуватися».

На офіційне відкриття офісу  «Громадянської позиції» в Луцьку планується приїзд Єгора Фірсова.  Про дату та час дійства організатори обіцяють повідомити згодом.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *