У Луцьку представили нового голову районної адміністрації (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку представили нового голову районної адміністрації (ФОТО)

Тараса Яковлєва представили у якості голови Луцької районної державної адміністрації. Дійство відбулось сьогодні, 6 листопада, в Луцьку.

Представлення розпочало з хвилини мовчання в пам’ять про загиблого волинянина Максима Пасичнюка.

Згодом слово взяв голова Волинської ОДА Олександр Савченко, який і представив новопризначеного чиновника.

«Те, що я почав на Волині – повинно стати основною тезою Вашої роботи. Неправильно, коли органи влади і місцевого самоврядування не дружать. Я схильний з цим боротися. Тараса Володимировича всі знають давно, він не з моєї команди, але я його обрав. І я бачу, коли він приходить до мене в кабінет, в нього бажання щось зробити для громади», – розповів голова ОДА.

«Дякую за високу довіру Олександру Іллічу та державі. Я почув першочергові завдання, маю досвід та буду працювати над наповненням бюджету. Всім головам ОТГ та сільських рад – протягую руку дружби, усіх буду підтримувати і допомагати. Також сподіваюся на співпрацю з депутатським корпусом», – сказав Тарас Яковлєв.

«Сьогодні знаковий день в історії Луцького району. Ми забезпечимо співпрацю, яка буде локомотивом успіху в районі та області», – висловився голова райради Валентин Приходько .

Про призначення Яковлєва йдеться у розпорядженні Президента України Петра Порошенка від 1 листопада 2018 року.

«Призначити Яковлева Тараса Володимировича головою Луцької районної державної адміністрації Волинської області з 5 листопада 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства» – йдеться у документі.

Останнім часом Тарас Яковлєв займав посаду радника голови ОДА. До того був заступником та першим заступником Луцького міського голови Миколи Романюка.

Comments are closed.