Показати всі

У Луцьку потрібне чайлдфрі-кафе, – соцмережі

У Луцьку просять створити кафе з концепцією чайлдфрі, – про це у Facebook написала лучанка Оксана Сидорук.

«На мою думку, у Луцьку потрібне чайлдфрі кафе! Мені набридло ходити по закладам і постійно терпіти крики дітей, на яких мами не звертають уваги. Півбіди, якщо у закладі є дитяча кімната, інша справа, коли приходиш у паб, а там сидять батьки зі своїми чадами»

Лучанка пише, що після прохання заспокоїти своїх дітей, батьки не звертають увагу, або кажуть: «Це ж діти».

«На мою думку, кафе без дітей – це право на відпочинок, а не дискримінація», – додає Оксана Сидорук.

6 Comments

 1. Avatar Оксана сказав:

  Кафе – публічне місце, хочеться спокою – сиди вдома! Батьки автора мабудь вдома зачиняли, а самі в кафе відпочивали, тому тепер її дратує така несправедливість!
  Авторе, ти ж теж матимеш діток, не плюй в колодязь з якого потім пити будеш!

  • Avatar Світлана сказав:

   Швидше за все просто у автора немає дітей. ☺

 2. Avatar Олег сказав:

  Особисто я згідний з автором. Маю досвід роботи офіціантом і можу вам сказати, що не тільки гостям надокучають маленькі «відвідувачі», яким батьки не наділяють належної уваги. В більшості випадків батьки просто залишають своїх дітей на персонал, перекладаючи всю відповідальність.
  Я не проти дітей, але концепція такого закладу досить цікава. І хочу звернутись до людей, які досить негативно і агресивно налаштовані проти даного «експерименту». Приділяйте більше уваги вихованню власного чада і тоді тип закладу, який ви відвідуєте, не матиме значення. Та й працівникам і гостям буде комфортніше

 3. Avatar Bohdan сказав:

  ці всі розмови не варті жодної уваги, бо законодавчо нікому не можна заборонити відвідувати громадське місце. хай ходять відпочивати ввечері, тоді закон якраз їх і захистить. але ще би знайти місце, де б із такими як Оксана Сидорук не перетинатись :))

 4. Avatar Вілана сказав:

  З точки зору прибутковості “Чайлд фрі” кафе в наших економічних реаліях абсолютно неприбуткова ідея! Лякає нетерпиме ставлення окремих людей одне до одного. Невже такі вискочки думають, що вони будуть вічно молоді, бездітні і здорові… Заробіть собі на “золотий унітаз”, Мальдіви й охорону, щоб до вас ніхто не міг підійти й тоді не буде ніяких притензій до дітей, вагітних, інвалідів і пенсіонерів!

 5. Avatar Аня сказав:

  Я люблю дітей, але в публічних місцях за ними потрібен контроль. Коли батьки адекватні, з дітьми проблем не буде. Але коли мама й тато абсолютно не реагують на витівки їх чад, ну то вибачте усі мами світу – я буду тільки за такі кафе/ресторани.
  Не надто приємно прийти відпочити у ресторан, а тут прийшли дитятка і їздять по тобі, по твоєму столі та тарілці іграшковим автомобілем. І ж нічого не скажеш бо батьки теж відпочивають…