У Луцьку попрощалися із «місячним воїном» (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку попрощалися із «місячним воїном» (ФОТО)

Тіло занесли на головну площу міста під тужливе «Плине кача…».

Луцький міський голова Микола Романюк зауважив,що лучани,на жаль,в черговий раз збираються на Театральному майдані через таку трагічну подію. Романюк висловив щирі слова співчуття від себе особисто і від міської ради рідним загиблого. Романюк розповів,що Рустам – за національністю узбек,який був поранений на Майдані і добровольцем пішов на Схід. Міський голова додав,що у нього на столі досі лежить заява Рустама. «Він захищав нас із вами,наших дітей,майбутнє нашої держави»,– сказав Романюк.

Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання.

Заступник командира роти «Захід» батальйону територіальної оборони «Айдар» Андрій Омельчук зауважив,що жоден боєць цього батальйону не відступив. Мовляв,так само вчинив і Рустам. «Він був справжнім бійцем і загинув у бою»,– сказав Андрій Омельчук. «Його смерть не буде прощена. Бійці батальйону поклялися відомстити за смерть побратимів. Герої не вмирають»,– сказав «айдарівець».

Військовий комісар міста Луцька Василь Худик не знаходив слів,якими може зменшити горе рідних. «Знову загинув наш воїн,таку втрату не залікуєш навіть часом»,– сказав військкомісар. Він розповів,що Рустам Хамраєв загинув 17 червня під час бою у місті Щастя на Луганщині.

Похавають бійця на кладовищі в селі Гаразджа Луцького району на алеї почесних поховань.

Зауважимо,що батальйон «Айдар» – це неофіційна назва цього батальйону. У перекладі із тюркської це слово означає «місячний воїн»,«захисник». Тим паче,бійці цього батальйону брали участь у знешкодженні священника Московського патріархату,який керував бойовика у Новому Айдарі,тому ця назва обрана не випадково. До батальйону входять добровольці із Києва,Волині та Луганщини.

Comments are closed.