Показати всі

У Луцьку нагородили фармацевтів (ФОТО)

Волинських представників фармації з нагоди професійного свята нагородили представники влади. Урочистості відбулися сьогодні, 14 вересня, в овальному залі Волинської обласної ради.

Нагадаємо, що 15-го вересня в Україні святкують День фармацевта. З нагоди професійного свята в приміщенні обласної ради зібралося декілька десятків представників галузі. На дійство прийшли як працівники аптек, так і власники «магазинів ліків».

Присутніх вітали представники обласної та міської влади: голова Волинської ОДА Олександр Савченко, його заступник Світлана Мишковець, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, секретар Луцькради Григорій Пустовіт. До винуватців дійства першим звернувся очільник області:

«Все частіше наше життя і здоров’я залежить від вас. Хіба ми часто ходимо до лікарів? Я, як правило, в шістдесят один рік заходжу в аптеку і до дівчини з милими очима кажу про свою проблему. Вона дає ліки і стає набагато краще».

Згодом до фармацевтів звернулися й інші представники влади. Після цього настала черга вручення грамот, подяк та квітів. На завершення до присутніх ще раз звернувся очільник області Олександр Савченко:

«Ми вас любимо, ми вам віримо, ми вас поважаємо. Мій кабінет завжди відкритий для вас».

Comments are closed.